Weer nieuwe Kijk op Gordijnen

Maandag 07 juli 2025

De franchiseformule Kijk op Gordijnen opent dit najaar de negende vestiging in Zwaag.
Weer nieuwe Kijk op Gordijnen

De franchiseformule Kijk op Gordijnen laat weten dat het per 1 september haar negende vestiging opent, ditmaal in Zwaag. De bestaande winkel DDO Raamdecoratie sluit zich aan bij de franchiseformule en gaat verder onder de naam Kijk op Gordijnen.

De vestiging komt in handen van de nieuwe franchisenemer Danny Laan (rechts op de foto), die met zijn ervaring en vakmanschap een waardevolle toevoeging is aan het netwerk van het concept. De opstart in Zwaag wordt begeleid door Karin Schuurman (midden op de foto) van Goodwill PA Support, die als nieuwe regiomanager het traject professioneel zal ondersteunen.

Deze uitbreiding laat de groei zien van Kijk op Gordijnen. Met diverse potentiële vestigingen in de pijplijn, wordt er gebouwd een sterk landelijk netwerk gericht op maatwerk, kwaliteit en persoonlijk interieuradvies. De formule is enige jaren geleden ontwikkeld door Joran van der Heijden. Inmiddels is Bauke Jansen (links op de foto) mede-eigenaar.

 

Twee jaar terug opende de vijfde en zesde vestigingen in Oss en Valkenswaarden vorig jaar volgden Ammerzoden en Uden.



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, raamdecoratie, gordijn, lamel, paneel, plissé, jaloezie, jaloezieën, shutters, horren, raambekleding, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, lvt, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, franchise, franchisenemer, keten, filiaalbedrijf, inkooporganisatie, samenwerking, inkoopcombinatie, #kijkopgordijnen, #ddoraamdecoratie

Gerelateerd nieuws
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder
 
Overname Verilin
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden