Weer bezoekersplus voor Spoga

Woensdag 05 september 2018

De outdoorbeurs Spoga + gafa sloot gisteren zijn deuren na drie succesvolle beursdagen met een bezoekersplus: volgens de organisatie ongeveer 40.000 vakbezoekers uit 114 landen.
Weer bezoekersplus voor Spoga

De groei werd voornamelijk veroorzaakt door bezoekers uit het buitenland, hoogstwaarschijnlijk door het nieuw geïntroduceerde VIP-programma. Het aandeel internationale bezoekers steeg met 4% naar 64%. Dit onderstreept de sterke internationale betekenis van Spoga + gafa, zo zegt Katharina C. Hamma, managing director van Koelnmesse. In totaal waren er 2.152 exposanten uit 61 landen (internationale aandeel: 85%) .

Hoogtepunten in het unieke tuin-segment waren de trendshow Outdoor Furniture en de speciale show Icons of Outdoor Furniture (foto).

Voor vakbezoekers heeft het uitgebreide aanbod zijn vruchten afgeworpen. Van de ondervraagde vakbezoekers was 79% tevreden of zelfs zeer tevreden met het behalen van hun bezoekdoelen. Het aanbevelingspercentage was ook overeenkomstig hoog: ongeveer 90% zou het bezoek van een goede zakenvriend aan Spoga + gafa aanbevelen.

Spoga + gafa 2019 vindt plaats van 1 tot 3 september.

 



Links

www.gardenunique.de/youngstar
www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, award, garden unique, youngstar, jonge designers, prijs, #spoga, #spogagafa, #spoga+gafa

Gerelateerd nieuws
 
Zomeruitbreidingen Ethimo
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden