Warm en koud samen bij LZF

Woensdag 28 oktober 2020

Glas is koud en hout is warm; glas is transparant en hout is ondoorzichtig. Glas en hout vullen elkaar volgens LZF daarom perfect aan. Beide materialen vormen Eris, Dune en Estela.
Warm en koud samen bij LZF
Warm en koud samen bij LZF Warm en koud samen bij LZF

De nieuwe lampen van het Spaanse LZF zijn gemaakt van houtfineer en handgeblazen glas en zijn ontworpen door ontwerpstudio Mayice Studio uit Madrid. Net als de planeet waaraan ze haar naam ontleent, heeft Eris (foto 1) volgens de fabrikant een etherische schoonheid. De lamp bestaat uit een glazen bol, net als bij de andere armuturen met de hand geblazen door meesterglasblazer Eduardo Garuti, een houten fineerbuis (verkrijgbaar in vier tinten, met een LED-lichtbron) en een solide basis van gedraaid aluminium (verkrijgbaar in twee kleuren). Eris is geschikt als tafel- en hanglamp.

 

Dune (foto 2) heeft geen duidelijk definieerbare vorm. Het zou kunnen worden omschreven als een amorf armatuur. Dune wikkelt houtfineer in uit één stuk mondgeblazen borosilicaatglas, met twee symmetrische uiteinden en een onregelmatig bolvormig midden. De buis is verkrijgbaar in vijf tinten en herbergt de LED-lichtbron van de lamp.

 

Estela (foto 3) is gemaakt van schoon, helder borosilicaatglas uit één stuk. Het geblazen glas wikkelt zich rond een cilindrische diffusor gemaakt van houtfineer (verkrijgbaar in vijf tinten). Het herbergt een verstelbare LED-lichtbron en een rechte opening aan één kant straalt licht uit dat door het glas wordt verzacht. Estela kan worden gecombineerd met Dune om afwisselende ontwerpoplossingen te creëren voor directiekamers, kantoren en horecagelegenheden.

 

LZF wordt in de Benelux vertegenwoordigd door Illum.



Links

www.illum.nl
www.lzf-lamps.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, hanglamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, design, #lzflamps, #illum, #illumkunstlicht, #luziferlamps

Gerelateerd nieuws
Distributiecentrum Jysk opgeleverd
Jysk krijgt de sleutels van hun nieuwe distributiecentrum in Lelystad, waarmee de bouwfase is afgerond.
lees verder
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Elys presenteert lichtnieuws
Elys, het verlichtingsmerk van Internova, komt dit najaar met verschillende nieuwigheden. Tijdens A&W Rotterdam presenteert het merk zijn nieuwste producten, en in september verschijnt ook de catalogus voor 2027.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden