Vrouwen in parket

Woensdag 01 juli 2015

De eerste editie van het netwerkevent 'Vrouwen in het Parket', vorige week maandag in Wijk bij Duurstede, is bezocht door zo'n twintig vrouwen en naar tevredenheid verlopen.
Vrouwen in parket
Vrouwen in parket Vrouwen in parket


Het netwerkevent exclusief voor vrouwen was een wens van de kersverse directeur Lisa Augustin-Klaassen van de Plinten & Profielen Centrale PPC. Lisa vormt sinds vandaag samen met broer Peter de directie van groothandel, die in 1999 werd opgericht door vader Drees Klaassen. Sprekers op het event waren interieurarchitect en tv-presentator Michiel de Zeeuw en zakenvrouw Jacqueline Zuidweg.

Vrouwen hebben bij de aankoop vaak de beslissende stem, desondanks zijn erin de vloerenbranche weinig vrouwelijke ondernemers, zo stelt Lisa. Daarom vindt ze het belangrijk dat deze kleine groep vrouwen die er wel werkzaam zijn elkaar kent en helpt. Om dit te realiseren heeft ze dit initiatief genomen.

Michiel de Zeeuw legde de gasten in het ochtenddeel alles uit over Pinterest. Hij ging ook uitgebreid in op actuele trends. Na de lunch sprak Zakenvrouw van het Jaar 2012 Jacqueline Zuidweg over hoe je als ondernemer omgaat met groei of krimp in deze snel veranderende wereld.

“Echt een heel inspirerende dag!", reageert Sandra de Jong van Rosa Parket uit Woudenberg na afloop. Noortje Nes van Karl’s Vloeren & Interieur by Noortje in Oostwoud: “Heel leuk en gezellig met handige tips en ideeën!”
“Heel leuk om met een groep vrouwen te praten over hoe wij onze dingen het beste kunnen doen in deze mannenbranche”, stelt Jeannette Lippold van Lippold in Klazienaveen.

Vrouwen in het Parket is meer dan een eenmalige evenement en nodigt ook andere vrouwen uit het vak uit zich aan te sluiten via lisa@plintenenprofielencentrale.nl

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl
www.rosaparket.nl
www.karlsvloereneninterieur.nl
www.henklippold.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, plinten, profielen, parketvrouwen

Gerelateerd nieuws
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
 
Balta verhuist productie
lees verder
Saense Parkethuys failliet
Het faillissement van 't Saense Parkethuys te Wormerveer is eergisteren door de Rechtbank in Noord-Holland te Haarlem uitgesproken.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Rust in het interieur
Nieuw bij de PVC-vloerencollectie van het Lifestyle-interior label, de Terra Nova. Natuurgetrouwe, rustige dessins met een ultramatte afwerking.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden