Vooruitblik naar Showup

Maandag 11 juli 2022

Met meer dan 300 deelnemers blijft Showup volgens de organsiatie niet te missen voor inkopers en retailers. Op 4 en 5 september zijn op de beurs innovatieve producten, nieuwe labels, jonge ontwerpers, en bekende merken uit binnen- en buitenland te zien.
Vooruitblik naar Showup
Vooruitblik naar Showup Vooruitblik naar Showup

De komende editie van Showup zal plaatsvinden in de Brabanthallen in Den Bosch. Dat is even wennen na zoveel jaar in de glazen hal in Vijfhuizen, maar de laatste edities was het volgens de organisatie gewoon te warm in de hal en voldeden de koelingsmaatregelen niet. De Brabanthallen bieden meer grip op de temperatuur in de hal en zorgen voor een aangename beurservaring. De voorjaarseditie zal wel weer plaatsvinden in de Expo Haarlemmermeer.

 

Een compacte lamp met uitstraling, dat is Mina Glossy (foto 1) van Lexon Design. De lamp heeft een warme en koude setting is is dimbaar. Prefix Design verzorgt de verdeling in de Benelux.

 

De bijzondere ‘dip dyed’ kaarsen van Mo Man Tai (foto 2) zijn functioneel en decoratief. Ze zijn beschikbaar in verschillende patronen en kleuren.

 

De Baba tafel lampen (foto 3) van Nkukulife hebben een organische vorm, ze zijn gemaakt van gerecycled glas basis en geven een amberkleurig licht. B2B sales worden verzorgd door Prospectt.



Links

www.showup.nl
www.lexon-design.com
www.prefix-design.com
www.momantaidesign.com
www.prospectt.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, behang, accessoire, home deco, gifts, stationery, lifestyle, kids, food, servies, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, decoratiebeurs, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, den bosch, #brabanthallen, #showup22

Gerelateerd nieuws
Jeugd heeft de toekomst
Ondernemer Mark Coenraads vind het belangrijk dat jongeren opgeleid worden tot Interieurvakman als noodzakelijk voorwaarde voor de toekomst van woninginrichters.
lees verder
Groei aanbod op Techtextil
Meer dan 1.500 exposanten hebben zich inmiddels aangemeld: de beurs Techtextil 2026 groeit in belangrijke toekomstige sectoren.
lees verder
Omzet NL-retail Q4 2025 +3,5%
In het vierde kwartaal van 2025 groeit de Nederlandse detailhandel 3,5% ten opzichte van hetzelfde kwartaal het jaar ervoor en voor het eerst sinds tijden is het ondernemersvertrouwen weer positief.
lees verder
 
Lichtwoche Sauerland start bijna
lees verder
Kleur rode draad in interieurontwerp
Kleur is een van de meest bepalende elementen in een interieur. Het kan zorgen voor rust en samenhang, maar ook voor spanning en contrast. In het nieuwe boek All you need is colour at home staat kleur centraal als middel om een woning karakter en persoonlijkheid te geven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden