Visser bij Estillon

Woensdag 16 november 2016

Sinds begin september heeft ondervloerenfabrikant Estillon uit Uden een nieuwe accountmanager: Bart Visser.
Visser bij Estillon

Bart gaat de Nederlandse en Belgische groothandels en winkelketens bezoeken als extra klantenservice. Bart zal zich daarbij met name richten op het informeren over de technische aspecten van de verschillende ondervloerproducten van Estillon en deze onder de aandacht brengen.

Bart heeft de afgelopen acht jaar ervaring opgedaan bij een retail-service bedrijf en heeft inmiddels een uitgebreid inwerktraject doorlopen. Bart is - behalve tijdens een bezoek aan de winkel - ook te ontmoeten op de Estillon-stand op de vloerbedekkingsbeurs Domotex 2017 in Hannover in januari.

 



Links

www.estillon.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, personalia, personeel

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden