Violetta terug in Nederland

Woensdag 23 september 2020

De Duitse meubelfabrikant Violetta presenteert binnenkort via de kersverse agent Avantii de white label 'Dutchline'-collectie voor de Nederlandse markt.
Violetta terug in Nederland

Feitelijk gaat het om een herintroductie van Violetta op Nederlandse markt, dat eind vorig decennium al eens te zien was in Nieuwegein, in het toenmalige HTC (Home Trade Center), nu DWI (De Woonindustrie). De Duitse meubelfabrikant heeft haar Nederlandse vertegenwoordiging nu toevertrouwd aan Allain Silbernberg met zijn agenturenfirma Avantii, een handelsnaam van Gran Carismo uit Almere.

Als locatie voor de presentatie heeft Avanitii gekozen voor de Almeerse showroom van familiebedrijf Silvera, eveneens een agent die vooral in interieurstoffen handelt, maar ook enkele meubels voert. Die presentatie is gepland op 5, 6, 12 en 13 oktober.

De white label Dutchline collectie van Violetta bestaat volgens Avantii uit een compleet gamma met sofa's, luxe fauteuils, eetkamerstoelen en bijzondere relaxzetels en -systemen. Violetta is goed in het onopvallend verwerken van relax-systemen in het design van hun meubels.

Door de samenwerking met Silvera op het gebied van meubelstoffen kunnen woninginrichters hun eigen collectie samenstellen en zo de meubelen een eigen signatuur meegeven en ook onder hun eigen naam verkopen.



Links

www.avantii.eu
www.silvera.nl
www.violetta-sitzkomfort.de

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, verlichting, woonaccessoire, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, #avantii, #silvera, #violettasitzkomfort

Gerelateerd nieuws
 
Kleuren van het jaar
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden