Vintage vibe met behang

Zaterdag 11 september 2021

Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Oasis. Een collectie met levendige dessins en eigentijdse kleuren die een vintage vibe geven aan de zo geliefde tropische trend.
Vintage vibe met behang
Vintage vibe met behang Vintage vibe met behang

Oasis is volgens Eijffinger een ontdekkingstocht door de exotische natuur. Levendige dessins en eigentijdse kleuren geven een vintage vibe aan de tropische trend. 

'Door het bladerdek gefilterd licht speelt met schaduw op een tastbaar reliëf. Een zonnige toile de jouy met luipaarden en tijgers die door het landschap dwalen, een vlucht kraanvogels vult de muur en glinsterende metallic diertjes duiken op tussen de palmen. Een groots grafisch palmendessin tegen een achtergrond met een subtiel textiel effect, een waaierend motief geïnspireerd op een ginkgo blad. Landschappelijke wallpowers tonen een weelderige lagune, vintage palmen en een paradijs om in weg te dwalen. De warme, zongekuste tinten combineren geweldig met het verkoelende palet van water en groen,' zo omschrijft Eijffinger dichterlijk haar nieuwe behangcollectie.
 
Kortom, met Oasis kan het interieur een inspirerende oase worden.



Links

www.eijffinger.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, dhz, doe-het-zelf, doehetzelf, doe het zelf, dhz, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, muur, #oasis, #eijffinger

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden