Vijf nieuwe banken voor Ginger

Woensdag 13 januari 2021

Betaalbaar Design. Dat is waar Ginger voor staat. De nieuwe collectie is hier en bestaat uit vijf nieuwe banken: Player, Pine, Kisses, Domino en Love Island. Alleen al de namen moeten de interesse wekken.
Vijf nieuwe banken voor Ginger
Vijf nieuwe banken voor Ginger Vijf nieuwe banken voor Ginger Vijf nieuwe banken voor Ginger

Ginger is een label van LS Developments, dat weer een dochteronderneming is van ES Group. Het merk staat voor meubels in het middensegment, voor de jongere consument, of hen met een jonge geest. De nieuwe banken zijn ontworpen door vaste designers Marita Jansen en Mike Jaski. Zij halen naar eigen zeggen inspiratie uit de nieuwste trends en ontwikkelingen, maar denken vooral na over wat iemand wil die nét out of the box denkt.

 

De vijf verschillende banken moeten voor elke consument wat wils bieden. Van een elementenbank tot een klassieke vier zitter. Love Island, is volgens Ginger zo zacht en smaakvol als een marshmallow, met ook echt een eilandvorm. Het model past in elke woonkamer door zijn compacte afmetingen en heeft een zacht maar stevig zitcomfort.

 

Domino lijkt op het bestaande model Fennel. De elementenbank biedt veel losse onderdelen: eenzitters, hoeken, een dormeuse, een hocker, linkse en rechtse 1-armige elementen. Het zitcomfort is stevig, de uitstraling en het gevoel zijn neutraal. Domino kan volgens Ginger tegen een stootje of vlek en is daardoor de ideale familiebank. De bank Pine is volgens het bedrijf ingenieus en speels, met rolkussens en dikke dubbele naden. Dit moet de bank designkarakter geven. Kisses tenslotte heeft zachte met ingeschoven middenlijn, die eruit zien als kussend lippen. Zacht en toch stevig in het zitcomfort. Dit model is een elegante verschijning op zijn hoge poten.

 

Natuurlijk zijn de banken beschikbaar in veel verschillende stoffen. De nieuwe stoffencollectie van Ginger bestaat uit zachte stoffen, maar ook unieke patronen en structuren. Het kleurenpalet omvat zowel natuurlijke tinten als sterke combinaties.



Links

www.gingerhome.nl
www.easysofa.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, meubel, bank, fauteuil, zitten, zitmeubel, poef, plaid, kleed, tafel, bijzettafel, woon, #easysofa, #gingerhome, #esgroup

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden