Vier nieuwe screens Coulisse

Woensdag 14 juni 2017

Vanwege de groeiende vraag naar decoratieve, technische raambekledingsstoffen, introduceert Coulisse vier nieuwe screenkwaliteiten voor de residentiële markt, geďnspireerd op tafelaccessoires en woondecoratie.
Vier nieuwe screens Coulisse

De vier nieuwe screenstoffen hebben metallic effecten, speciale weefstructuren en modekleuren. Samen met de warmte en licht regulerende eigenschappen zijn deze nieuwe screens daarom ook geschikt voor toepassing in de residentiële markt. Ze hebben een breedte van 300 cm en zijn uit voorraad leverbaar.

- Screenstof Amazon: natuurlijke weefstructuur geïnspireerd op rotan, wat versterkt door de natuurlijke houtkleuren waarin het doek verkrijgbaar is.
- Screenstof Crystal: verfijnde weefstructuur en een matte zijdeglans in acht kleuren.
- Screenstof Noble:grof geweven stof met vlechtpatroon en een levendig glanseffect dat vooral op grote oppervlakken tot uitdrukking.
- Screencollectie Explore: ontstaan uit de reeds bestaande metallic screen collectie waardoor een nog groter kleurenpalet voor dit kristalhelder glanzende materiaal beschikbaar is.

Alle screens in de Coulisse screen collectie, inclusief de vier nieuwe, hebben een basis van polyester (foto). Deze is volgens Klaus Germes, directeur Components bij Coulisse, sterker en stabieler dan glasvezel-screens, vooral bij grote oppervlaktes. Een ander voordeel is dat de snijranden van het materiaal, in tegenstelling tot bij glasvezel, geseald kunnen worden, waardoor het risico op rafelen worden geminimaliseerd. Ook maakt dit het tevens mogelijk screen toe te passen als verticale lamellen.

 



Links

www.coulisse.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, jaloezie, lamel, plissé, shades, rolgordijn, screen, gordijn, zonwering, buitenzonwering, stof, stoffering, #coulissse

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden