Vescom geïnspireerd door hout

Dinsdag 25 februari 2020

Vescom, leverancier van wandbekleding voor de projectmarkt, introduceert twee nieuwe patronen voor vinylbehang: Wutai en Corvo. Beide zijn geïnspireerd op het gevoel van hout en hebben een organische en natuurlijke uitstraling.
Vescom geïnspireerd door hout
Vescom geïnspireerd door hout Vescom geïnspireerd door hout Vescom geïnspireerd door hout Vescom geïnspireerd door hout

Het nieuwe Vescom-dessin Wutai (foto 1 en 2) heeft een organische schorsstructuur met een droge matte uitstraling. Wutai is verkrijgbaar in 14 kleuren, van zeer donker verkoold antraciet tot lichte, warme houttinten.

 

Corvo (foto 3 en 4) is ook geïnspireerd door de natuurlijke uitstraling van hout. Dit patroon heeft een robuuste structuur en geeft een driedimensionaal effect op de muur. Dit 'zware' product is volgens Vescom sterk en veerkrachtig en geschikt voor ruimtes die intensief worden gebruikt. De negen gedempte houttinten benadrukken volgens het bedrijf uit Deurne het gevoel van hout.

 

Tenslotte wordt ook nog de vinyl-wandbekleding Sagara opnieuw uitgegeven in een nieuw en uitgebreid kleurengamma (foto 5). Er is keuze uit 44 kleuren, waaronder veel neutrale kleuren, zwart, warm grijs en wolwit, evenals tal van eigentijdse tinten groen en geel.



Links

www.vescom.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, textiel, wonen, woning, woon, design, bekleding, stoffering, wand, wandbekleding, vinlywandbekleding, afwerking, muur, wandafwerking, woonkamer, behang, projectinrichting, project, kantoor,#vescom

Gerelateerd nieuws
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden