Vervroegd pensioen bij Label

Dinsdag 21 juli 2020

Vanwege corona gaat er een Van den Berg vroeger met pensioen dan aanvankelijk gepland bij meubelfabrikant Label.
Vervroegd pensioen bij Label

Ton van den Berg (foto; Linkedin) zou eind dit jaar zijn commerciële management werkzaamheden voor Label Produkties beëindigen op 75 jarige leeftijd. Vanwege corona is dat nu een 'vervroegd' pensioen geworden, zo liet hij recent via Linkedin weten.

Meubelfabrikant Label uit Breda is opgericht door Ton's broer ontwerper Gerard van den Berg en bestaat aankomende januari 30 jaar. Hun kinderen Marieke (dochter van Ton) en Jasper (zoon van Gerard) hebben al een aantal jaar de leiding over het bedrijf, dat no-nonsense en stoere meubelen maakt die 'vooral lekker zitten' en een herkenbare vormgeving hebben.

Het bedrijf staat op de komende Imm Cologne van 18-24 januari 2021.




Links

www.imm-cologne.com
www.label.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, meubel, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, leer, leder, gestoffeerd, hocker, stoel, fauteuil, bank, #label, #labelprodukties, #imm, #immcologne, #imm21, #imm2021

Gerelateerd nieuws
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
 
Klassieker met nieuwe zachtheid
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden