Vertrek Niek Rongen

Donderdag 21 augustus 2025

Niek Rongen vertrekt bij De Woonspecialist, een formule van Comafin. Hij heeft 8 jaar leiding gegeven aan de vloer- en raambekledingsspecialist met zo'n 70 leden.
Vertrek Niek Rongen

Per 1 september 2025 legt Niek Rongen (foto; Facebook) zijn werkzaamheden bij De Woonspecialist neer. Na acht jaar leiding te hebben gegeven aan de formule, kiest hij bewust voor een nieuwe stap buiten de organisatie.

 

Onder zijn leiding groeide De Woonspecialist uit tot een sterke en onderscheidende formule binnen de woninginrichting. Samen met leden, leveranciers en collega’s werd gebouwd aan een stabiele organisatie, met een heldere visie en een steeds grotere rol in de markt.

 

De dagelijkse leiding komt nu in handen van Michael Bonouvrie, samen met Bas Meuleman en het volledige team van De Woonspecialist. Beiden zijn al langere tijd betrokken bij De Woonspecialist en zullen met hun vernieuwende blik en energie de formule verder uitbouwen. De komende periode staan onder andere verdere stappen op het gebied van data, digitalisering en AI op de agenda.

 

Niek Rongen kijkt met trots terug op zijn tijd bij De Woonspecialist: 'Het was een voorrecht om samen met het team en onze partners aan deze mooie organisatie te bouwen. Ik ben ervan overtuigd dat Michael en Bas de juiste mensen zijn om de Woonspecialist naar een volgende fase te brengen.'

 

De Woonspecialist is een formule van de Comafin groep.



Links

www.woonspecialist.nl

Tags

nieuws, interieur, formulemanager, vertrek, afscheid, franchise, franchiseorganisatie, formule, digitalisering, website, online, AI, data, collectie, organisatie, formulemanager, uitbouwen, #comafin, #woonspecialist, #niekvanrongen

Gerelateerd nieuws
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
 
Verbond voor duurzaamheid
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden