Vertrek Arnoud van Ravensberg

Woensdag 20 november 2024

Arnoud van Ravensberg, business Director Unilin Flooring NL, heeft aangekondigd het bedrijf aan het einde van dit jaar te gaan verlaten.
Vertrek Arnoud van Ravensberg

Onlangs kondigden Danny Englebert en Richard Lensen hun vertrek al aan bij Unilin Flooring NL en nu laat ook Arnoud van Ravensbergen (foto), het derde directielid, weten afscheid te gaan nemen.

 

In zijn eigen woorden: 'Na een prachtige tijd vol hoogtepunten bij IVC Group-Unilin Flooring, is het tijd om een nieuw hoofdstuk te starten. Wat een voorrecht om leiding te hebben mogen geven aan de getalenteerde teams in de Benelux en Nederland, met een focus op vinyl, PVC, tapijt en laminaat voor de topmerken IVC Commercial, Moduleo en Quick-Step. Het was een periode van hard werken, maar ook van veel lachen en samenwerking met geweldige collega’s en klanten.'

 

In aansluiting hierop schrijft hij: 'Vanaf Q1 ben ik klaar voor nieuwe uitdagingen! Ik sta open voor interessante rollen, adviesopdrachten, en/of projecten binnen de projecten en residentiële markt in Nederland en de Benelux. Heeft jouw organisatie behoefte aan versterking, een frisse blik of extra expertise? Laten we dan vooral een kop koffie plannen!'

 

Arnoud is vanaf de introductie verantwoordelijk geweest voor het merk Moduleo en is de laatste jaren zeer actief geweest met de ontwikkeling van het merk Quick-Step. Tevens was hij lid van het managementteam van Unilin Flooring NL.



Links

www.unilin.com/nl
www.unilinflooring.nl
www.quick-step.nl
www.moduleo.nl

Tags

nieuws, interieur, groothandel, distributie, merk, vinylvloeren, pvc-vloeren, laminaatvloeren, parketvloeren, vrachtwagens, logistiek, bestellingen, vertrek, directie, centralisatie, salesteam, buitendienst, marketingteam, wijziging, personalia, #unilin, #unilinflooring, #quickstep, #peitsman, #moduleo

Gerelateerd nieuws
Nieuwe CEO Bijenkorf
Warenhuis De Bijenkorf heeft een nieuwe directeur gekregen: Sean Hill is tot nieuwe ceo benoemd.
lees verder
Groei omzet detailhandel in mei
De Nederlandse detailhandel heeft in mei ruim 2% meer omzet geboekt, zo meldt het CBS.
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Hele brede en lange PVC vloer
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden