Vernieuwde Meubelbeurs wereld

Donderdag 21 mei 2026

Meubelbeurs Brussel kiest voor de editie van 2026 het nieuwe thema ‘Enter the Decosystem’. Met dat concept wil de organisatie de beurs sterker positioneren als ontmoetingsplek voor interieur, design, beleving en commercie.
Vernieuwde Meubelbeurs wereld

De vakbeurs Meubelbeurs Brussel vindt plaats van zondag 8 tot en met woensdag 11 november 2026 in Brussels Expo. Onder de slogan Your habitat. Reimagined zet de organisatie in op een vernieuwde benadering van de interieur- en meubelsector.

 

Volgens de beursorganisatie verwijst Decosystem naar een omgeving waarin verschillende onderdelen van de sector elkaar versterken. Daarbij draait het niet alleen om productpresentaties, maar ook om inspiratie, samenwerkingen, retailbeleving en nieuwe manieren van ontmoeten binnen de branche.

 

Directeur Glenn de Maeseneer noemt het thema een volgende stap in de ontwikkeling van de beurs. 'Met Enter the Decosystem introduceren we niet alleen een nieuw campagneconcept, maar ook een duidelijke visie voor de toekomst van de beurs.'



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #meubelbeurs

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden