Verlies voor Made.com

Dinsdag 08 maart 2022

In 2021 leed meubelretailer Made.com een verlies van £ 31,4 miljoen (ongeveer € 37,9 miljoen), zo meldt het Britse RetailGazette. Als reden hiervoor wijst het bedrijf de verstoring van de toeleveringsketen aan.
Verlies voor Made.com

Stond het verlies van Made.com in 2020 nog op £ 14,6 miljoen, nu is dat dus opgelopen tot £ 31,4 miljoen (voor belasting). De omzet van de (online)retailer steeg van met 50% naar € 371,9 miljoen.

 

Ondanks deze lastige tijden - waarin Made naar eigen zeggen nadelig werd beïnvloed door wereldwijde vrachtinflatie en verstoring van de toeleveringsketen - toont de Raad van Bestuur zich positief. Het bedrijf is trots op de groei en strategische vooruitgang die het heeft geboekt sinds de beursgang in 2021. Het bedrijf stelt een sterk strategisch plan te hebben opgesteld waarmee verdere en continue groei gestimuleerd moet worden.



Links

www.made.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, meubel, fauteuil, lamp, verlichting, licht, hanglamp, kast, boekenkast, bank, zitmeubel, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, omzet, #madecom

Gerelateerd nieuws
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder
Matrassenfabriek failliet door FNV
De vakbond FNV heeft het faillissement aangevraagd van matrassenfabriek Aquinos in Kesteren, voorheen bekend als Recticel, dat schuim produceerde voor vooral meubels en matrassen, onder meer voor Beka en Lattoflex.
lees verder
Elegant comfort in bochtvorm
Gebrüder Thonet Vienna presenteert Kipferl, een nieuwe stoel en armstoel ontworpen door het New Yorkse Antenna Studio. Oorspronkelijk ontworpen voor het Wiener Konzerthaus-restaurant, is Kipferl vanaf Salone del Mobile 2025 onderdeel van de vaste collectie.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden