Verlies voor Made.com

Dinsdag 08 maart 2022

In 2021 leed meubelretailer Made.com een verlies van £ 31,4 miljoen (ongeveer € 37,9 miljoen), zo meldt het Britse RetailGazette. Als reden hiervoor wijst het bedrijf de verstoring van de toeleveringsketen aan.
Verlies voor Made.com

Stond het verlies van Made.com in 2020 nog op £ 14,6 miljoen, nu is dat dus opgelopen tot £ 31,4 miljoen (voor belasting). De omzet van de (online)retailer steeg van met 50% naar € 371,9 miljoen.

 

Ondanks deze lastige tijden - waarin Made naar eigen zeggen nadelig werd beïnvloed door wereldwijde vrachtinflatie en verstoring van de toeleveringsketen - toont de Raad van Bestuur zich positief. Het bedrijf is trots op de groei en strategische vooruitgang die het heeft geboekt sinds de beursgang in 2021. Het bedrijf stelt een sterk strategisch plan te hebben opgesteld waarmee verdere en continue groei gestimuleerd moet worden.



Links

www.made.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, meubel, fauteuil, lamp, verlichting, licht, hanglamp, kast, boekenkast, bank, zitmeubel, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, omzet, #madecom

Gerelateerd nieuws
 
Bonaldo viert 90 jaar
lees verder
Verlenging samenwerking
X²O Badkamers en Funda verlengen succesvolle samenwerking en gaan daarmee het vierde jaar in met focus op inspiratie en vertrouwen.
lees verder
Heaps & Woods: tijdloos design
Heaps & Woods, onderdeel van Suite Wood, presenteert de collectie Forever Furniture: tijdloze meubels die zijn ontworpen om generaties mee te gaan en waarin natuurlijke materialen en vakmanschap samenkomen.
lees verder
 
Maretti breidt Fringes uit
lees verder
Groei koopbereidheid
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten is minder negatief in juli en ook de koopbereidheid is verbeterd ten opzichte van vorige maand.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden