Verlies voor Made.com

Dinsdag 08 maart 2022

In 2021 leed meubelretailer Made.com een verlies van £ 31,4 miljoen (ongeveer € 37,9 miljoen), zo meldt het Britse RetailGazette. Als reden hiervoor wijst het bedrijf de verstoring van de toeleveringsketen aan.
Verlies voor Made.com

Stond het verlies van Made.com in 2020 nog op £ 14,6 miljoen, nu is dat dus opgelopen tot £ 31,4 miljoen (voor belasting). De omzet van de (online)retailer steeg van met 50% naar € 371,9 miljoen.

 

Ondanks deze lastige tijden - waarin Made naar eigen zeggen nadelig werd beïnvloed door wereldwijde vrachtinflatie en verstoring van de toeleveringsketen - toont de Raad van Bestuur zich positief. Het bedrijf is trots op de groei en strategische vooruitgang die het heeft geboekt sinds de beursgang in 2021. Het bedrijf stelt een sterk strategisch plan te hebben opgesteld waarmee verdere en continue groei gestimuleerd moet worden.



Links

www.made.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, meubel, fauteuil, lamp, verlichting, licht, hanglamp, kast, boekenkast, bank, zitmeubel, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, omzet, #madecom

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden