Verlichting op maat

Vrijdag 03 oktober 2014

Philips hue is de nieuwste innovatie van Philips waarbij ledlicht in huis met behulp van de hue app op een smartphone of tablet bediend wordt. Met de app is het mogelijk om verlichting digitaal af te stemmen op persoonlijke wensen voor wit en gekleurd licht.
Verlichting op maat

Volgens Philips is de connected lighting productreeks Philips Hue een keerpunt in de geschiedenis van de gloeilamp. Om die reden is nu een eerste commercial voor deze nieuwe productcategorie ontwikkeld. In deze commercial presenteert Philips de ontwikkeling van huiskamerverlichting van begin tot nu. De commercial is gemaakt door bureau Iris Worldwide in samenwerking met director Martin Stirling. In het filmpje zie je de geschiedenis van de gloeilamp in vogelvlucht vanaf de start in 1879 tot het keerpunt waarop we nu zijn aangekomen. Philips hue werkt met bestaande fittingen en is plug and play. Het filmpje is te bekijken op you tube (zie link hieronder).

 

 

 

 

 

 



Links

www.youtube.com/watch?v=UVUTEVZCqsg
www.philips.nl

Tags

verlichting, licht, lamp, ledlicht, huiskamerverlichting

Gerelateerd nieuws
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
Inspiratiedag Detelec en Amarcords
Tijdens een inspiratiedag op 15 juni presenteren Detelec en Amarcords nieuwe verlichtingsoplossingen en laten zij zien hoe verlichting, techniek en interieurontwerp elkaar kunnen versterken in woon- en projectinterieurs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden