Verkooppunt voor Wehkamp collectie

Dinsdag 02 juni 2026

Wehkamp zet een nieuwe stap in zijn strategie. Het onlinewarenhuis opent een fysieke shop-in-shop van ruim 250 vierkante meter voor woonlabels Nous Living en Nous Garden in de vernieuwde vestiging van Loods 5 in Zaandam.
Verkooppunt voor Wehkamp collectie

De samenwerking met Loods 5 vergroot de fysieke aanwezigheid van Wehkamp, dat de afgelopen jaren vooral online actief was. In de nieuwe winkelomgeving kunnen consumenten meubels en woonaccessoires van de private labels bekijken, uitproberen en direct aanschaffen.

 

Fysieke uitbreiding woonstrategie

Volgens Wehkamp-ceo Martijn Hagman past de stap binnen de bredere positionering van het bedrijf. ‘Onze private labels spelen een belangrijke rol binnen ons Brand House. Dit is het eerste concrete voorbeeld van onze vernieuwde offline expansiestrategie,’ aldus Hagman.

 

De retailer ziet de Home & Living-categorie als een belangrijke groeimotor. Volgens commercial director home Tjerk Walsma komt inmiddels meer dan 60% van de omzet binnen die categorie uit de merken Nous Living en Nous Garden. In de afgelopen vijf jaar kocht één op de vier Nederlandse huishoudens met kinderen een product van Nous.

 

Met de fysieke winkelvloer wil Wehkamp een belangrijke drempel in online meubelverkoop wegnemen. Consumenten kunnen producten voortaan eerst zien en ervaren voordat zij tot aankoop overgaan.

 

Mogelijke landelijke uitbreiding

Loods 5 ontvangt jaarlijks meer dan 1 miljoen bezoekers. Wehkamp sluit niet uit dat het concept later ook naar andere vestigingen van de woonwinkel uitbreidt. Daarmee kan het concern op termijn landelijke fysieke dekking krijgen voor zijn woonlabels.

 

Voor Loods 5 past de samenwerking binnen de vernieuwde winkelstrategie. Volgens commercieel directeur Silvester Hoefman sluit het assortiment van Nous aan bij de focus op woonbeleving en inspiratie in de Zaandamse winkel.



Links

www.wehkamp.nl
www.loods5.nl

Tags

nieuws, interieur, huiscollectie, meubelen, tuincollectie, outdoor, buiten, tuin, terras, merk, fysiek, retail, winkel, online, winkelstrategie, assortiment, ervaren, aankopen, drempel, categorie, huishoudens, merkenhuis, homeandliving, segment, woonbeleving, inspiratie, warenhuis, #wehkamp, #loods5, #nousliving, #nousgarden

Gerelateerd nieuws
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
 
BNI aan boord bij River Event
lees verder
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder
Hogere omzet woonproducten
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit volgend het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) met ruim 1% in juli. De groei duurzame consumptiegoederen (onder andere woonproducten) is meer.
lees verder
Niehoff sluit aan bij Mix+Match
Het gezamenlijke Mix & Match-concept van 3C Gruppe en Rietberger Möbelwerke (RMW) wordt uitgebreid. Vanaf september 2026 sluit ook eetkamermeubelfabrikant Niehoff aan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden