Verkoop koopwoningen 25% groei

Dinsdag 22 april 2014

Goed nieuws! In de eerste drie maanden van 2014 wisselden 28.963 woningen in Nederland van eigenaar, ruim 25 procent meer dan een jaar eerder.
Verkoop koopwoningen 25% groei

Bestaande koopwoningen waren in maart 2,1 procent goedkoper dan in maart 2013. De prijsdaling ten opzichte van een jaar eerder is groter dan in februari, toen bestaande koopwoningen 1,7 procent goedkoper waren dan een jaar eerder.
Hoewel de prijzen van bestaande koopwoningen nog steeds lager zijn dan een jaar eerder, zijn de prijzen de afgelopen 9 maanden gestabiliseerd, zie ook de grafiek met de prijsindex.

In maart 2014 lagen de prijzen op ongeveer hetzelfde niveau als in november 2002. Ten opzichte van augustus 2008, toen de huizenprijzen een piek bereikten, bedroeg de prijsdaling 20,5 procent.



Links

www.cbs.nl

Tags

cbs prijsindex huis, huizen, prijzen, groei, verkoop, koopwoning

Gerelateerd nieuws
 
Spoga+gafa: groen, grill en design
lees verder
Verbreding Vinted
Vinted maakt verkoop van grote items mogelijk door een samenwerking met Brenger aan te gaan voor de levering hiervan.
lees verder
Noodzaak tot bouwen voor ouderen
De NVM, vereniging van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen in Nederland: ‘Bouwen voor ouderen is de sleutel tot betere doorstroming op de woningmarkt’
lees verder
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden