Verhulst extra verdeler Bandalux

Dinsdag 30 juni 2015

Jaap Verhulst is een nieuwe verdeler voor Bandalux. Hij gaat de zonwering onder de aandacht brengen van zonweringsbedrijven, woning- en projectinrichters en architecten, in Zuid-Nederland en België. Hij gaat dit doen als extra verdeler naast Bupz, de agent van het Spaanse bedrijf.
Verhulst extra verdeler Bandalux
Verhulst extra verdeler Bandalux Verhulst extra verdeler Bandalux Verhulst extra verdeler Bandalux Verhulst extra verdeler Bandalux

1. Jaap Verhulst. 2+3. Voorbeelden Bandalux. 3+4 Fitnice Floor and Wall

 

Bandalux Zonwering, een van de grootste zonweringsfabrikanten in Spanje en wereldwijd actief, is begin juni een samenwerking aangegaan met Verhulst Agenturen te Zuidzande. Bupz (BUsscher ProjectZonwering) is sinds zo'n vier jaar de hoofdverantwoordelijke agent van Bandalux. Bupz richt zich vooral op de projectmarkt en dealers in Noord-Nederland, Jaap Verhulst heeft meer dan 30 jaar ervaring met zonweringsproducten en gaat zich richten op zonweringsbedrijven, woninginrichters, architecten en projectinrichters in Zuid-Nederland en Vlaanderen.

Bandalux uit Barcelona wil in Nederland zijn producten nog meer aan de detailhandel leveren. Het assortiment is uitgebreid, biedt een grote keuze in bedieningsmogelijkheden en heeft kwalitatief hoogwaardige afwerkingen, zo stelt Verhulst. De levertijden zijn kort en de prijsstelling is competitief. Facturering gebeurt vanuit Nederland of uit België.

Bupz uit Hoorn is naast agent van Bandalux ook agent van Fitnice Floor and Wall. Dit is een collectie geweven vinyl 'stoffen' met een gerecyclede vinyl backing met een hoge dimensiestabiliteit en akoestische isolatie. Een collectie met interessante eigenschappen, zeker voor de projectmarkt.



Links

www.bandalux.com
www.bandalux.es
www.bupz.nl
en.fitnice.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, zonwering, buitenzonwering, shutters, screen, markies, markiezen, uitvalscherm, blinds, gordijn, vouwgordijn, paneelgordijn, plissé, lamel, jaloezieën, rolgordijn, serre, knikarm, rolluik, vitrage, vloer, vloerbedekking, geweven vinyl, vinyl, pvc, lvt, wand, wandbekleding, behang, muurbekleding, agent, verdeler, vertegenwoordiging.

Gerelateerd nieuws
Lagere omzet woninginrichting
De Nederlandse detailhandel heeft volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) 2,7% meer omgezet in september 2026, waarbij de omzet van woninginrichting en meubelen juist daalt.
lees verder
 
Idd Cologne verbindt design
lees verder
Nieuwe agent Wind Nederland
Wilhelmina van Aerssen is de nieuwe agent voor het Belgische stoffenmerk Wind, bekend van onder andere (project)stoffen van linnen.
lees verder
Ralph Sonnenberg overleden
Ralph Sonnenberg (92), boegbeeld Hunter Douglas, is overleden op 92-jarige leeftijd.
lees verder
 
Verbond voor duurzaamheid
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden