Vepa en Drentea samen

Donderdag 18 juni 2020

De kantoormeubelproducenten uit Drenthe Vepa uit Hoogeveen en Drentea Kantoormeubelen uit Emmen gaan samen verder.
Vepa en Drentea samen
Vepa en Drentea samen Vepa en Drentea samen

Vepa (foto 2) en Drentea (foto 1) gaan een 'strategische' samenwerking aan om hun slagkracht te vermenigvuldigen, kennis te delen en vakmanschap te bundelen. Vepa en Drentea zijn naar eigen zeggen de enige kantoormeubelproducenten die het complete assortiment lokaal in Nederland produceert.

Vepa, een familiebedrijf met zes aandeelhouder-families opgericht in 1971, en Drentea, opgericht in 1955, zijn allebei klein begonnen. Ze maken kantoormeubelen van hout en staal. De afgelopen jaren groeiden ze op een steeds meer concurrerende projectmarkt steeds meer naar elkaar toe. Nu gaan ze met één totaalcollectie, kennis en expertise samenvoegen én de passie voor duurzaamheid versterken. Beide ondersteunen ook Inside/Inside.

Vepa - onder meer bekend van Plastic Whale - en Drentea gaan samen verder als één commerciële organisatie. Janwillem de Kam (foto 3 links; Linkedin) respectievelijk Bert Top (foto 3 rechts; Twitter) vormen samen de directie. De huidige productielocaties in Emmen en Hoogeveen blijven bestaan. De samengevoegde commerciële afdeling gaat de markt in Nederland, België, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en Ierland bewerken met de labels Be by Bèta, De Lockerfabriek, Eromesmarko, Facility Express, Green Furniture Circle, Nice Price Office, Nomique en Zooi. Het is de bedoeling om de fusie juridisch in 2021 door te voeren.



Links

www.drentea.nl
www.plasticwhale.com
www.vepa.nl
www.vepadrentea.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, kantoor, project, stoel, bureau, meubelen, plastic, recyclebaar, decoratie, accessoires, stoffen, wandbekleding, wandpaneel, paneel, akoestiek, akoestisch, geluid, demping, dempend, geluiddemping, interieurtextiel, textiel, stof, vilt, bekleding, verlichting, samenwerking, samenwerken, fusie, overname, acquisitie, koop, #vepa, #vepathefurniturefactory, #vepafurniturefactory, #drentea, #drenteakantoormeubelen, #drenteafutureoffice, #plasticwhale, #bebybeta, #lockerfabriek, #eromesmarko, #facilityexpress, #greenfurniturecircle, #nicepriceoffice, #nomique, #zooi.

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden