Veldeman eigenaar Maison de Literie

Donderdag 01 december 2022

Veldeman uit België heeft alle aandelen verworven van de Franse beddenketen Maison de Literie, waarvan het al meerderheidsaandeelhouder was.
Veldeman eigenaar Maison de Literie

Veldeman Group, bekend voor hun beddenmerk Velda, heeft Maison de la Literie overgenomen. De Veldeman Group is sinds enige tijd stille partner bij de Franse bedspecialist Maison de la Literie en heeft nu recent alle aandelen overgenomen. Marc Veldeman is meteen ook de nieuwe bestuursvoorzitter en zijn schoonzoon Philip Daenen is benoemd tot algemeen directeur.

 

De overname betreft de merken Maison de la Literie, L’Univers du Sommeil en Tousalon van het bedrijf, waarvan Veldeman sinds 2015 al meerderheidsaandeelhouder is. De aandelen zijn nu verkocht door de andere eigenaar Pierre Elmanek. Deze groep omvat momenteel zo’n 300 beddenspeciaalzaken in Frankrijk, waarvan 30 in eigen beheer. Met deze complete overname is de continuïteit van het bedrijf gegarandeerd.

 

Voor de meubel- en beddenfabrikant Veldeman Groep heeft deze verticale integratie alleen betrekking op de Franse markt. In de andere landen van Europa waar het bedrijf actief is zal de samenwerking met bestaande retailklanten gewoon hetzelfde blijven.



Links

www.veldeman.com
www.maisondelaliterie.fr
www.velda.net

Tags

nieuws, interieur, slaapcomfort, bedden, matrassen, overname, retail, winkels, detailhandel, klanten, verticaal, integratie, aandelen, aandeelhouder, familiebedrijf, groei, #maisondelaliterie, #veldeman, #veldemangroup, #velda

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Ruim 300 aanmeldingen Imm
De voorbereidingen voor Imm Cologne 2026 zijn in volle gang. De meubelbeurs profileert zich nadrukkelijk als internationale B2B-inkoopbeurs met een focus op marktgerichte oplossingen binnen het thema World of Interiors.
lees verder
 
Kleur van het jaar 2026
lees verder
Ambiente Living: woonwereld bijeen
[Sponsored artikel] - Van 6-10 februari 2026 is Ambiente in Frankfurt het kloppend hart van de internationale interieurwereld waar alles draait om vormgeving, sfeer en beleving, met Living voor de nieuwste woonideeën en designontwikkelingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden