Veilige horeca afstand bij Meubitrend

Woensdag 29 april 2020

Langzaam worden de Corona maatregelen iets losgelaten. De horeca snikt echter nog steeds naar verlichting. Meubitrend kan hier wellicht aan bijdragen met het Social Safer frame.
Veilige horeca afstand bij Meubitrend
Veilige horeca afstand bij Meubitrend Veilige horeca afstand bij Meubitrend

De Social Safer is een frame met een venster dat afstand creëert in horeca gelegenheden. Daardoor zorgt het product volgens Meubitrend voor een goede bezetting van de zaak en uitstraling op niveau.

 

Deze zelf staande frames zijn flexibel inzetbaar en verkrijgbaar in standaard en maatwerk uitvoeringen. Het frame van eikenhout in twee kleuren olie beschikbaar en voorzien van onbreekbaar venster. De Social Safer staat op een metalen voet en kan uitgevoerd worden met een met krijtbord inzet-paneel. en met aanzetstukken voor wandbanken. Het frame is geschikt voor laag en hoog zitten en ook toepasbaar met afhaalbalie.



Links

www.meubitrendprojecten.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, horeca, restaurant, bar, meubel, accessoires, decoratie, interieurbouw, corona, virus, covid19, kuchscherm, scherm, roomdivider, scheiding, scheidingswand, paneel, #meubitrend, #socialsafer, #corona, #covid19

Gerelateerd nieuws
 
Klassieker met nieuwe zachtheid
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden