Veel aanmeldingen R+T digital

Donderdag 03 december 2020

Van 22–25 februari 2021 vindt R+T digital plaats. Met deze hybride variant van de vakbeurs voor rolluiken, deuren/poorten en zonweringsystemen slaat de beurs nieuwe wegen in.
Veel aanmeldingen R+T digital

R+T digital, georganiseerd door Messe Stuttgart, biedt op www.rt-expo.digital een platform voor de industrie. Hier kunnen exposanten en bezoekers netwerken en worden productinnovaties gepresenteerd in een virtuele omgeving. Het middelpunt is de R+T Innovation Award.

 

Volgens de organisatie zijn de reacties op het nieuwe format zeer positief en heeft het concept vele exposanten op het gebied rolluiken, deuren/poorten en zonweringsystemen overtuigd. Inmiddels hebben 135 exposanten uit 19 landen, waaronder 80 internationale bedrijven, zich aangemeld voor R+T digital.

 

Eind oktober is de instapfase voor de R+T Innovation Award afgerond. Op de eerste live-dag, 22 februari 2021, worden de winnaars bekend en ’s avonds is een een exclusieve prijsuitreiking. In totaal werden ongeveer 100 inzendingen uit 13 landen geaccepteerd voor de 'pre-judgement' in alle elf productcategorieën. Dat zoveel inzendingen geselecteerd zijn betekent dat het aantal inzendingen hoog was, net als het niveau. Begin deze maand vindt de voorronde plaats, waarin de inzendingen worden bekeken door de vakjury en de productnominaties worden bepaald. Met deze onderscheiding worden voor het eerst voor elke categorie meerdere prijswinnaars gehonoreerd.



Links

www.messe-stuttgart.de
www.messe-stuttgart.de/r-t/
www.rt-expo.digital

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, zonwering, insectenwering, horren, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #rtexpo, #rt2021, #rt2022, #landesmesse

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder
 
De Kock toont collectie in Mas
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden