Vandaag start Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer

Woensdag 24 januari 2018

Vandaag start de Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer in de Jaarbeurs in Utrecht. Dé beurs het gebied van facilitair management en gebouwbeheer.
Vandaag start Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer
Vandaag start Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer Vandaag start Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer

Deze twintigste editie van Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer, georganiseerd door Hola Press Communicatie, wordt van 24-26 januari gehouden. Naast veel nieuwe producten (zoals onder andere You-Stand op foto 1, de akoestische lamp van Health2Work op foto 2, CO2-neutraal linoleum van Forbo Flooring en Loft van Drentea op foto 3) en diensten van de meer dan 350 exposanten op dit gebied is er ook ook een uitgebreid programma lezingen.

Om de vakbeurs te kunnen bezoeken is het verstandig dat bezoekers zich registreren voor een gratis bezoek aan de vakbeurs, wat kan via deze link.




Links

www.holapress.com
www.vakbeursfacilitair.nl

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, project, verlichting, licht, lamp, dimmen, aan-uit, schakelen, automatisering, domotica, smart home, smarthome, #vakbeursfacilitair, #beursfacilitair, @beursfacilitair

Gerelateerd nieuws
 
Kleuren van het jaar
lees verder
Installatiewedstrijd Coretec
Coretec lanceert op 21 september de 'Installer of the Year'-wedstrijd op het vakevent Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem.
lees verder
Bundeling architecten en ontwerpers
Architecten- en ontwerporganisaties bundelen krachten in een gezamenlijk onderkomen in dDe Baanderij in Amsterdam-Noord.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden