Van Mierlo naar IMS

Donderdag 02 mei 2024

Marco van Mierlo is sinds april werkzaam voor zitmeubelfabrikant IMS Benelux uit Beusichem.
Van Mierlo naar IMS

Marco van Mierlo (foto) wordt (key) accountmanager Nederland voor IMS Benelux, dat moderne zitmeubelen levert.

Van Mierlo is een ervaren kracht in de meubelbranche. Na een lange carrière in de auto(lease)branche (ruim 27 jaar), kwam hij terecht in de meubelbranche bij bij Z.V.I. (Zuidhollandse Verlichting Industrie). Voor deze firma uit Heesch heeft hij ruim zes jaar gewerkt waarbij hij het glazen meubellabel Helderr in de markt heeft gezet. Ten tijde van dit dienstverband was hij (2010-2011) bestuurslid van de exposanten raad van het toenmalige Home Trade Center, dat sinds 2014 De Woonindustrie heet.


N.B. Z.V.I. ging enkele jaren na zijn vertrek failliet en werd het label Helderr - net als het kort voor het faillissement geïntroduceerde label Joshh& - overgenomen. Inmiddels lijken de labels niet meer te bestaan.

Na het dienstverband voor Helderr was Van Mierlo sinds 2014 ruim tien jaar actief voor meubelleverancier Nouvion uit Uden.

Nu vervolgt hij z'n werkzaamheden dus bij IMS Benelux uit Beusichem, dat al sinds 1974 zitmeubelen levert: een eigen collectie en private labels in samenwerking met partners.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.helderr.nl
www.imsbenelux.nl
www.nouvion.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, zitmeubel, bank, sofa, lounge, zitplek, hoekbank, personalia, #dewoonindustrie, #helderr, #imsbenelux, #nouvion

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
 
Orbitry voor Paola Lenti
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden