Van Kassel stopt voetenvegen

Dinsdag 26 maart 2019

Na 3 jaar dienstverband gaan Rinos en Paul van Kassel uit elkaar. In goede onderlinge overeenstemming, zo melden eigenaren Martin en Harm Mulder in een brief die niet door Paul is ondertekend.
Van Kassel stopt voetenvegen

Commercieel directeur Paul van Kassel (foto rechts, Linkedin) kwam drie jaar geleden naar Rinos over van Estillon, waar hij ruim tien jaar had gewerkt. Nu de samenwerking wordt beëindigd gaat hij zoeken naar een nieuwe baan en zal tot uiterlijk 30 september 2019 bij Rinos werkzaam blijven.

In de afgelopen jaren is getracht om Rinos verder te professionaliseren en om te vormen tot een marktgerichte organisatie. De marktomstandigheden zijn lastig en uitdagend geweest. Niettemin is er volgens de entreemattenfabriek vooruitgang geboekt en is er een nieuwe strategie gevormd, gericht op verdere groei van het familiebedrijf.

Rinos gaat op zoek naar een nieuwe algemeen directeur die dit uitgezette pad voorzet en tevens verantwoordelijk zal zijn voor commercie en marketing. Bij een eventueel eerder vertrek zal Martin Mulder (foto links, Linkedin) de verantwoordelijkheid voor commercie en marketing tijdelijk waarnemen.



Links

www.estillon.nl
www.rinos.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, entree, mat, entreesysteem, schoonloop, buitenmat, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, personalia, personeel, #estillon, #rinos

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden