Van Fessem naar Tete

Woensdag 01 december 2021

Jurgen van Fessem is vandaag als accountmanager in dienst getreden bij Tété Total-Flooring. Whitney van Nuland heeft het bedrijf verlaten.
Van Fessem naar Tete

Whitney van Nuland startte op 1 januari van dit jaar bij Tété als accountmanager voor Brabant en Limburg, maar deze samenwerking stopte na negen maanden in september.

Vanaf 1 december is Jurgen van Fessem als accountmanager aan de slag gegaan bij de vloerengrossier uit Hengelo. Hiervoor werkte hij ruim vijf jaar voor Exclusive Decor (ExclusivePlint) uit het Brabantse Huisseling, een groothandel in plinten, deurlijsten en dergelijke. Ook Van Fessem werkte bij laatstgenoemde bedrijf, ruim twee jaar samen met Van Nuland.



Links

www.exclusivedecor.nl
www.tete-vloerbedekkingen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, vloer, karpet, laminaat, kleed, ondervloer, ondertapijt, groothandel, grossier, tapijt, vinyl, pvc, lvt, tegels, linoleum, plint, lijst, personalia, #tete, #teteflooring, #tetevloerbedekkingen, #exclusivedecor, #exclusiveplint

Gerelateerd nieuws
Coretec toont nieuw concept
Tijdens de Flanders Flooring Days (FFD) toonde US Floors in haar showroom in Kruisem het nieuwe winkeldisplay-concept voor haar vloerenmerk Coretec.
lees verder
Vloereninspiratiecentrum geopend
Designflooring en Mflor openen in Frankfurt een nieuw Brand Experience Centre met een hypermoderne showroom en modern opleidingscentrum.
lees verder
 
Inspiratie op historische stijlen
lees verder
 
Innovaties geïnspireerd op de natuur
lees verder
Slimme tips voor groen gazon
[Sponsored artikel] - Dromen we niet allemaal van een prachtig stukje groen achter ons huis? Dat kan gemakkelijk: met een paar slimme ingrepen transformeert zelfs het meest tijdrovende gazon in een onderhoudsarm paradijsje.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden