Valentijnsnacht in woonboulevard

Donderdag 22 januari 2026

Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
Valentijnsnacht in woonboulevard

Op Valentijnsdag verandert Woonmall Alexandrium voor één nacht in een hotel. Onder de naam Hotel Woonmall maken vier stellen kans op een exclusieve en volledig verzorgde sleepover tussen wooninspiratie, groen en sfeervolle interieurs. Geen traditionele hotelkamer, maar slapen op een plek waar wonen normaal gesproken wordt bekeken – en nu daadwerkelijk wordt beleefd.

 

Tijdens deze Valentijnsnacht checken de stellen samen in en beleven zij een avond die volledig in het teken staat van ontspanning en sfeer. De ontvangst wordt gevolgd door een persoonlijke speeddatesessie met een interieurstylist, een diner, livemuziek, samen een film kijken vanuit bed en het klinken van een champagneglas. De volgende ochtend start met een sportieve sessie en een verzorgd ontbijt, voordat de Woonmall weer opengaat voor bezoekers.

 

Met Hotel Woonmall wil Woonmall Alexandrium laten zien dat wooninspiratie verder gaat dan kijken alleen. Door letterlijk te blijven slapen, ervaren de deelnemers hoe wonen voelt: rust, comfort en aandacht voor detail. Het concept is opgezet in samenwerking met winkeliers uit de Woonmall, die gezamenlijk zorgen voor de inrichting, styling en aankleding van de slaaplocaties.

 

Volgens Fred Breedveld, voorzitter van het bestuur van Woonmall Alexandrium, past deze activatie perfect bij de koers van de Woonmall: 'Wij laten dagelijks zien wat wonen kan zijn. Met Hotel Woonmall voegen we daar een extra laag aan toe. Door te blijven slapen wordt inspiratie iets wat je niet alleen ziet, maar ook echt beleeft.'

 

De overnachting vindt plaats van zaterdagavond 14 februari tot zondagochtend 15 februari, buiten reguliere openingstijden. Stellen die interesse hebben om deel te nemen aan deze unieke ervaring kunnen zich inschrijven via de website van de woonmall. Uit alle inzendingen worden vier stellen geselecteerd.



Links

www.woonmallalexandrium.nl

Tags

nieuws, interieur, woonmall, woonboulevard, winkels, woonwinkels, actie, valentijn, valentijnsnacht, slapen, inzendingen, stellen, winkeliers, samenwerking, wooninspiratie, rust, comfort, aandacht, speeddatesessie, interieurstylist, ontbijt, livemuziek, diner, ontspanning, sfeer, persoonlijk, beleving, #woonmall, #woonmallalexandrium, #hotelwoonmall

Gerelateerd nieuws
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
 
Groei Laviva bedding
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden