Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer

Donderdag 19 mei 2022

Na de succesvolle 22ste editie in januari 2020 – met bijna 13.000 bezoekers die het evenement gemiddeld met een 7,7 waardeerden – staat op 8, 9 en 10 juni 2022 de 23ste editie van de vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer in Jaarbeurs Utrecht gepland.
Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer

Het decennialange succes van Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer komt volgens organisator Hola Press voort uit de behoefte van de facilitaire professionals aan fysieke ontmoeting met hun relaties, nieuwe leveranciers en met elkaar.

 

Uit de bezoekerscijfers valt ook op te maken, dat de bezoekers verantwoording dragen voor de werkplekken van meer dan de helft van bijna elf miljoen werknemers in Nederland. Met zo’n € 9.500 per werkplek zijn zij daarom (mede-)verantwoordelijk voor het beheer van een gezamenlijk budget van ongeveer € 55 miljard.

 

Wie staan er zoal op de vakbeurs? Op vloerengebied is tapijttegelspecialist Modulyss aanwezig. Onderneming Eijsink is gespecialiseerd in afrekensystemen, systemen voor efficiënt  bar- en keukenmanagement, personeelsplanning en een aan de kassa gekoppelde webshop. De firma Grijsen ontwikkelt duurzame straatmeubelen. Dit doet het bedrijf door vakmanschap te combineren met hoogwaardige, duurzame en circulaire materialen.

 

Benieuwd naar alle andere exposanten? Meer informatie én gratis toegangskaarten zijn beschikbaar door vooraf te registreren via deze link.



Links

www.vakbeursfacilitair.nl
www.eijsink.nl
www.grijsen.nl
www.modulyss.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, congres, netwerk, bijeenkomst, symposium, retail, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, #vakbeursFacilitairenGebouwbeheer, tapijttegel, #baltagroup, #modulyss,

Gerelateerd nieuws
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Jurylid European Retail Award
RND-directeur Eus Peters treedt toe tot jury van de eind 2024 gelanceerde European Retail Award, een initiatief van EK-Retail voor erkenning van zelfstandige Europese retailers.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden