Vakbeurs DWI voorjaar 2019

Vrijdag 01 februari 2019

De voorjaarseditie van de Vakbeurs in DWI (De Woonindustrie) staat weer op stapel. Van zondag 10 tot en met woensdag 13 februari zal Nieuwegein uitpuilen van noviteiten en inspiratie.
Vakbeurs DWI voorjaar 2019

Op zondag 10 februari is het niet alleen de start van de Vakbeurs, maar ook van het Woonevent waar consumenten welkom zijn. Op 11, 12 en 13 februari is DWI (De Woonindustrie) exclusief domein voor de vakhandel. Elke dag van 9-17 uur, op maandag blijft het centrum tot 20 uur open. Vooraf registeren voor een toegangsticket kan hier.

Naast vele noviteiten van meer dan 140 exposanten zijn er ook een aantal speciale presentaties. Zo geeft Aafje Nijman presentaties 'Trends & Mindset'. Trendline is daarnaast present voor workshops social media en e-commerce.

Stylisten hebben het Inspiratiehuis ingericht met een woon-, eet- en slaapkamer met noviteiten van exposanten. Ook is er een Live Plein waar Momo Rugs demonstreert hoe een karpet wordt geknoopt en Urban Cotton laat zien hoe een dessin tot stand komt.

Op dinsdag 12 februari is het tevens Stylistendag. Van 10-15 uur is daarvoor een speciaal programma samengesteld. Naast de hierboven genoemde gratis presentaties zijn er à € 10 workshops flatlay fotografie voor starters en professionals (door Anuschka Odau resp. Suzanne Paap), kleurstyling (door Kim van Savooyen) en groenstyling (door Judith Baehner) te volgen. Een overzicht en de mogelijkheid om je in te schrijven is hier te vinden.




Links

www.dewoonindustrie.nl
www.momorugs.com
www.urbancotton.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, verlichting, licht, lamp, projectinrichting, project, kantoor, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #momorugs, #urbancotton

Gerelateerd nieuws
 
Burik & Burik agent voor Knoll
lees verder
Vrouwen in het parket
Vrouwen in het parket, een initiatief van PPC, komen regelmatig bij elkaar. Deze week was er weer een bijeenkomst.
lees verder
Stijging huizenprijzen
De Huizenprijsstijging in Nederland zwakt in 2026 naar verwachting verder af, maar zal in 2025 nog wel blijven stijgen volgens de ING.
lees verder
 
Gift of the Year Award Trendz
lees verder
Volledige overname Lano
Belgotex heeft het resterende belang van tapijtfabrikant Lano overgenomen en bezit nu 100% van het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden