Uitslag bij Wolff

Donderdag 23 januari 2025

Uzin Utz Nederland en Intr hebben een nieuwe technisch commercieel adviseur voor de machines en gereedschappen van Wolff aangesteld als uitbreiding op hun verkoopteams.
Uitslag bij Wolff

De nieuwe contactpersoon voor Wolff Tools sinds eind 2024 is Nico Uitslag. Hij heeft veel ervaring in de vloerenbranche (hij werkte hiervoor 3 jaar als accountmanager bij vloerenleverancier DIG Dutch Interior Group) en kennis van het assortiment van Wolff. Hierdoor kan hij professionals in de branche voorzien van deskundig advies en oplossingen op maat.
Daarnaast coördineert Nico demonstraties op locatie, waarbij klanten zelf kunnen ervaren hoe deze producten het werk eenvoudiger, efficiënter en ergonomischer maken.

Om klanten volledig te ondersteunen, werkt Nico nauw samen met Gerben Visser, technisch specialist bij Wolff. Tijdens praktijkdemonstraties geeft Gerben waardevolle inzichten in het gebruik van de machines en gereedschappen.
'Het is geweldig om deel uit te maken van een team dat zich zo inzet voor de ondersteuning van klanten. Samen met mijn collega’s wil ik ervoor zorgen dat vloerenleggers in Nederland het maximale uit onze machines en gereedschappen kunnen halen,' benadrukt Nico.


Om de prestaties en levensduur van de machines te waarborgen, werken Uzin Utz en Intr met gespecialiseerde servicepartners zoals MSN Aftersales en Renotec Duo voor een uitgebreid service- en onderhoudsprogramma. Deze samenwerking garandeert dat machines snel inzetbaar blijven, waardoor klanten zorgeloos kunnen werken.



Links

nl.uzin-utz.com
www.dutchinteriorgroup.com
www.intr.nl
www.machineservicenoord.nl
www.wolff-tools.com
www.renotecduo.nl
www.uzin-utz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, gietvloer, personalia, #dutchinteriorgroup, #intr, #machineservicenoord, #wolff-tools, #renotecduo, #uzinutz

Gerelateerd nieuws
Layred is vernieuwd
Moduleo presenteert de nieuwe generatie LayRed PVC vloeren, waarmee het nog eenvoudiger wordt om te genieten van een volledig waterdichte vloer.
lees verder
 
Ultra matte Bodiax vloeren
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
 
Bernhard ter Hürne overleden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden