Uitbreiding verkoopteam PPC Belgie

Woensdag 24 augustus 2016

Om klanten in België nog beter van dienst te kunnen zijn, heeft de Plinten & Profielen Centrale (PPC) haar verkoopteam daar uitgebreid met Mark Portier.
Uitbreiding verkoopteam PPC Belgie
Uitbreiding verkoopteam PPC Belgie

Mark Portier (foto links) versterkt Kevin Kroon (rechts), die al ruim een jaar het concept van de Nederlandse groothandel PPC in België promoot. Mark is bijna 20 jaar voor Amorim Benelux verantwoordelijk geweest voor de Belgische markt. Hij gaat zich richten op het westen van België, Kevin op het gedeelte oostelijk van de A12.

Naast profielen en plinten en producten voor het plaatsen van vloeren (ondervloeren, lijmen, lakken en oliën) van verschillende merken levert PPC een volwaardig vloerenprogramma met parket, laminaat en PVC. Mark Portier: “Vooral het Douwes Dekker-laminaat en -PVC is voor veel winkeliers interessant omdat dit eigen A-merk niet voor te lage prijzen op iedere hoek van de straat of op internet wordt aangeboden, zoals bij veel grote merken gebeurt.”

Voor het verder uitbouwen van zijn positie op de Belgische markt staat PPC op de Dag van Afwerking. Deze vindt plaats op dinsdag 29 november in Brussels Kart Expo. Daarvóór zijn klanten al welkom op het vakevenement 'Parket Ambachtsdagen' op zondag 25 en maandag 26 september 2016 op haar hoofdkantoor in Wijk bij Duurstede (nabij Utrecht).

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, rozet, bekleding, stofferen, stoffering, ondervloer, ondertapijt, wedstrijd, award

Gerelateerd nieuws
Lagere omzet woninginrichting
De Nederlandse detailhandel heeft volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) 2,7% meer omgezet in september 2026, waarbij de omzet van woninginrichting en meubelen juist daalt.
lees verder
 
Idd Cologne verbindt design
lees verder
Merkvernieuwing Arturo
Arturo vloersystemen, onderdeel van Uzin Utz, benadrukt totaalbenadering met nieuwe positionering,
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden