Uitbreiding Home24 marktplaats

Maandag 26 september 2022

De Duitse online meubelverkoper Home24 breidt zijn onlangs gelanceerde marktplaats alweer uit over de eigen landsgrens. Later dit jaar moet het platform ook live zijn in Frankrijk en de gehele DACH-regio.
Uitbreiding Home24 marktplaats

Volgens Duitse media is het platform momenteel op zoek naar verkopers in die landen die zich bij Home24 willen aansluiten. Volgens Marc Appelhoff (foto), ceo van Home24, is de succesvolle lancering van de marktplaats in Duitsland een motivator geweest om snel naar andere landen uit te breiden. Appelhoff liet overigens bij de lancering van het platform in Duitsland – enkele maanden geleden – al weten dat het bedrijf van plan was om dit jaar nog naar meer landen uit te breiden.

 

Op de marktplaats zijn inmiddels 100.000 producten te vinden van meer dan 100 leveranciers. Home24 wil het assortiment het komende jaar verder uitbreiden. Home24 laat niet alle verkopers toe op zijn platform. Aanbieders op het platform zijn zelf verantwoordelijk voor hun logistiek, klantenservice en facturering. Daarmee kan het bedrijf zijn assortiment uitbreiden, zonder zelf nieuwe voorraden op te bouwen.



Links

www.home24.com
www.home24.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, marktplaats, duitsland, frankrijk, dachregio, #home24

Gerelateerd nieuws
Samenwerking Serax en Piet Moodshop
Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
lees verder
 
Elys onthult Linea Invi
lees verder
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
 
Trenddag: elke kamer een woonkamer
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden