Uitbreiding directie Roobol

Dinsdag 28 januari 2025

Raam- en vloerspecialist Roobol uit Breda heeft Cécile Leinarts aangesteld als commercieel directeur.
Uitbreiding directie Roobol

Foto: v.l.n.r. Cécile Leinarts, Martine Roobol, Mijnart Begeer.


Roobol
heeft Cécile Leinarts benoemd als commercieel directeur. Samen met Martine Roobol en Mijnart Begeer vormt zij de directie van het familiebedrijf.

 

Leinarts heeft ruime retailervaring. Recent als head of marketing & formule bij Kwantum Nederland en België. Eerder werkte ze o.a. bij Perry Sport en vanuit diverse bureaus als accountverantwoordelijke voor klanten als Etos, Albert Heijn, Philips, Vacanceselect, Rabobank, KPN, Nissan, etc.

 

Raam- en vloerspecialist Roobol heeft 28 winkels waar vakmanschap en service worden gecombineerd met persoonlijke aandacht voor de klant. Van inspiratie en maatwerk-advies in de winkel én aan huis, tot de eigen montagedienst. In het voorjaar van 2024 opende Roobol een nieuwe toekomstgerichte concept store aan de woonboulevard in Breda.

 

'Ik heb inmiddels veel enthousiaste en gedreven collega's ontmoet. Ik kijk ernaar uit om samen met hen en met onze zakelijke partners, verder te bouwen aan de groei en ontwikkeling van dit mooie familiebedrijf,' aldus Cécile Leinarts.



Links

www.roobol.com

Tags

nieuws, interieur, directeur, commercieel, directie, familiebedrijf, vloeren, ramen, gordijnen, raamdecoratie, pvcvloeren, interieuradvies, advies, winkels, keten, vakmanschap, service, partners, retail, ervaring, inspiratie, maatwerk, huis, montagedienst, conceptstore, woonboulevard, #roobol

Gerelateerd nieuws
Sterke registratie Texprocess
De beurs Texprocess 2026 heeft nu al sterke registratiecijfers. Op de beurs presenteert de sector zich op belangrijke toekomstige thema's.
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Groter aandeel Belysse bij Ide
Via een transparantieverklaring maakt Belysse bekend dat Joris Ide een belang van meer dan 5% in het bedrijf heeft opgebouwd.
lees verder
Bescheiden groei bouw
Na een krimpjaar in 2024 ziet ABN AMRO bescheiden groei in de bouw de komende jaren. De sector groeit met name dankzij de woningbouw, terwijl er allerlei knelpunten zijn die de uitvoering van projecten afremmen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden