Udo Delfgou naar KHN

Woensdag 10 juli 2024

Directeur Udo Delfgou van Inretail wordt de nieuwe Algemeen Directeur Koninklijke Horeca Nederland.
Udo Delfgou naar KHN

Directeur Udo Delfgou (53) van Inretail start per 1 oktober als nieuwe algemeen directeur van Koninklijke Horeca Nederland. Gedurende 21 jaar heeft Udo zich met grote toewijding ingezet voor de leden van Inretail, de organisatie en alle opgerichte stichtingen, waarvan negen jaar als directeur.

 

Jan Meerman, algemeen directeur Inretail: 'Met Udo’s vertrek nemen we afscheid van een betrokken en bevlogen directeur. We zijn trots dat hij zo’n mooie stap maakt en deze nieuwe uitdaging aangaat. We gaan Udo zijn visie, overtuigingskracht, drive en humor enorm missen. Ik ben dankbaar dat wij zoveel jaren hebben mogen samenwerken. Gelukkig is de gastvrije sector er één waar we al mee samenwerken en dat zal straks alleen maar meer worden.'

 

Udo Delfgou: 'Met veel passie, toewijding en plezier heb ik genoten van 21 jaar Inretail. Inretail is voor mij de bron van ontwikkeling geweest waarin ik jaar op jaar ben uitgedaagd om nieuwe zaken op te pakken. Mijn dank en waardering gaan uit naar de leden, stakeholders, het bestuur, de ledenraad en alle collega’s. Samen hebben we uitdagende tijden doorgemaakt en vooral veel mooie mijlpalen bereikt zoals de oprichting van Stichting UPV Textiel. Ik ben trots op de club die er nu staat en de mensen die er werken. Per oktober start ik bij Koninklijke Horeca Nederland. Een uitdaging waar ik enorm veel zin in heb.'

 

Udo wordt door Inretail bedankt voor zijn enorme bijdrage en zij wensen hem veel plezier en succes in zijn nieuwe rol. De zoektocht naar een nieuwe directeur start op korte termijn.



Links

www.inretail.nl
www.khn.nl

Tags

nieuws, interieur, directie, directeur, branchevereniging, overstap, nieuw, retail, horeca, mijlpalen, visie, zoektocht, stichtingen, bestuur, ledenraad, uitdaging, personalia, #UPV, #inretail, #janmeerman, #khn, #koninklijkehorecanederland

Gerelateerd nieuws
 
Hema ontwerpwedstrijd
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Retaildebat
Het Nationaal Retail debat zet spotlight op de retailsector, zodat duidelijk wordt wat de verschillende standpunten zijn van de partijen.
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden