Tweedehands in Bijenkorf

Woensdag 18 januari 2023

In de Rotterdamse Bijenkorf wordt 90m2 ingericht als shop-in-shop van Reliving, de online marktplaats voor tweedehands meubels en vintage woonaccessoires.
Tweedehands in Bijenkorf

Door samen te werken met De Bijenkorf wil Reliving een nieuwe doelgroep bereiken. Het doel van het bedrijf is om een ecosysteem te creëren waarin alle partijen in de industrie samenwerken en waarbij het ‘hergebruik van meubels’ een onderdeel wordt van elk bedrijfsmodel. Hiervoor werkt Reliving al samen met stoffeerders, meubelmakers, merken en kringloopwinkels. Zo startte in augustus 2022 al een samenwerking met Fonq.

 

Vandaag kondigt het bedrijf dus een Reliving pop-up store aan, in Bijenkorf Rotterdam. Hier is vanaf het weekeind van 21 en 22 januari een diversiteit van tweedehands meubelen en accessoires te zien. Het gaat om one-of-kind stukken die door Bijenkorf en Reliving zijn uitgezocht. Volgens ceo Ananda van Doorn vinden veel mensen het toch nog spannend om iets niet-nieuws te kopen: 'Met onze experience pop-up winkel wil Reliving laten zien dat pre-loved meubels passen in ieder interieur."

 

De shop-in-shop is in ieder geval geopend tot 18 april en de meubels worden desgewenst thuisgeleverd.



Links

www.reliving.nl
www.bijenkorf.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, marktplaats, platform, verkoop, shop-in-shop, #bijenkorf, #bijenkorfrotterdam, #fonq, #byfonq. #reliving

Gerelateerd nieuws
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Woningen blijven duur
Het woningaanbod en hypotheekrentes in Nederland lopen op, maar prijsdalingen blijven voorlopig uit, zo meldt de ING bank.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden