Tweede vestiging Homestede

Donderdag 03 maart 2022

Interieurzaak Homestede zal, naast de bestaande vestiging in Heemstede, op vrijdag 4 maart 2022 een tweede vestiging openen aan de Zijlstraat 53 in Haarlem.
Tweede vestiging Homestede
Tweede vestiging Homestede

 

Met de nieuwe winkel wil Homestede ook de stadsbewoner gaan bedienen van interieuradvies, designcollecties, accessoires en verlichting. De huidige Homestede winkel in Heemstede heeft een moderne, sober chique en ingetogen stijl en kenmerkt zich door het gebruik van natuurlijke materialen en een samenwerking met hoogwaardige, moderne interieurcollecties uit Nederland, Italië en Scandinavische landen. In de winkel toont het bedrijf van Rutger Visser al tien jaar een eigen visie op wonen.

 

Vanuit Heemstede bedient de onderneming klanten met vaak ruime, exclusieve woningen. Dat wil de onderneming nu dus ook doen voor mensen die in de stad wonen, in bijvoorbeeld maisonnettes of appartementen. Het pand in het centrum van Haarlem is inmiddels verbouwd. Er worden moderne designcollecties en woonaccessoires aangeboden en er werken ervaren interieurarchitecten die adviseren bij de inrichting van woningen. In de tweede vestiging van Homestede worden vanaf 4 maart collecties aangeboden van o.a. Vitra, Artifort, Montana, Ferm Living, Slow Wood, Hay Flos en Secto Design.



Links

www.homestede.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, detail, retail, shop, outlet, woninginrichting, online, webshop, internet, meubel, stoel, fauteuil, eetkamer, eetkamerstoel, bank, meubelen, accessoires, interieurtextiel, nieuwe vestiging, opening, #Homestede

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Joli presenteert Tendo
Het Belgische meubelmerk Joli voegt een nieuw designstatement toe aan zijn collectie: Tendo. Deze tafel is volgens het bedrijf meer dan een gebruiksvoorwerp – het is een sculptuur in de ruimte.
lees verder
Trendz Najaar nieuws
Trendz Najaar 2025 krijgt niet alleen een nieuwe look, maar ook nieuwe gezichten op de beursvloer. De organisatie presenteerde onlangs een vernieuwde huisstijl.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Thema's Light+Building 2026
Van 8 tot en met 13 maart 2026 staat Frankfurt am Main opnieuw in het teken van Light + Building. De nieuwe editie richt zich op drie hoofdthema’s die de toekomst van de gebouwde omgeving vormgeven: Sustainable Transformation, Smart Connectivity en Living Light.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden