Twee nieuwe Leolux modellen

Vrijdag 29 april 2022

Nieuw bij Leolux zijn de eetkamerfauteuil Baani en de eetkamertafel Toveri. Elegante eyecatchers die volgens het bedrijf niet mogen ontbreken binnen een stijlvol interieur. Baani is ontworpen door Sylvain Willenz en Toveri door Studio Truly Truly.
Twee nieuwe Leolux modellen
Twee nieuwe Leolux modellen Twee nieuwe Leolux modellen

De eetkamerfauteuil Baani combineert een elegante uitstraling met sfeervolle stoffeerdetails, zo schrijft Leolux. Een geplooide strook over het midden van de rug biedt contrast en geeft Baani een hoge aaibaarheidsfactor. Klare, grafische lijnen liggen bij de ontwerpen van Sylvain Willenz aan de basis van uitgekiende gebruiksproducten. Eenvoudig en krachtig, zoals hij met Baani laat zien. Baani is beschikbaar met of zonder armen en in diverse bekledingscombinaties. Het model heeft wieltjes (Twist) of een draaivoet (Cruz) in gepolijst aluminium, of in een poedercoatkleur. Ook is er een versie met houten poten (Palo) van massief eiken in een olie- of beitskleur naar keuze.

 

De Toveri familie bestond al uit diverse tafels en krijg er nu ook een luxe eetkamertafel bij. Net als bij de salontafels speelt de Toveri eetkamertafel een spel van zachte vormen en harde materialen, van schaduwen en rondingen. Op de stalen bodemplaat en twee afgeplatte dragers, rust een royaal blad in natuurlijk hout of Ceramic. De tafel is beschikbaar in vijf verschillende maten. De voet wordt standaard uitgevoerd in poedercoatkleur E2200 nuit. Naar wens uitgevoerd in andere kleuren, lak of poedercoating.



Links

www.leolux.com
www.studiotrulytruly.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, woning, woninginrichting, bank, fauteuil, stoel, tafel, bijzettafel, meubel, #leolux, #studiotrulytruly, #SylvainWillenz, #baani, #toveri

Gerelateerd nieuws
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
 
Van Rossum breidt Cairn uit
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden