Tuintrends in Keulen

Vrijdag 18 april 2025

Van 24 tot en met 26 juni 2025 komt de internationale tuinbranche opnieuw samen in Keulen voor Spoga+gafa. Dit driedaagse evenement biedt een compleet overzicht van de nieuwste collecties, frisse ideeën en praktische oplossingen.
Tuintrends in Keulen

Bezoekers kunnen rekenen op een breed aanbod: van stijlvol buitenmeubilair, sfeerverlichting en decoratie tot sport- en spelproducten voor in de tuin. Zowel gevestigde merken als jonge nieuwkomers presenteren hun innovaties. Een uitgelezen kans voor inkopers, ontwerpers en retailers om nieuwe inspiratie op te doen.

 

Naast de stands biedt Spoga+gafa 2025 een uitgebreid programma aan nevenactiviteiten:

  • Guided Tours: Dagelijkse rondleidingen met korte presentaties over onderwerpen als Furniture & Deco Trends 2026 en Design Gardens. Ideaal voor wie snel zicht wil krijgen op de belangrijkste trends.
  • POS Green Solution Islands: Hoe presenteer je je assortiment jaarrond op een manier die verkoopt? Deze creatieve eilanden tonen seizoensgebonden en doelgroepgerichte presentaties die direct toepasbaar zijn in de winkel.
  • Boulevard of Trends & Ideas: Een nieuw vormgegeven boulevard vol designtrends en innovaties van exposanten. Dé plek om vooruit te kijken naar de tuinwereld van morgen.
  • Green Stage: Inspirerende keynotes en panelgesprekken over tuinontwerp, retail en point-of-sale. Dit jaar staat het thema “Design Gardens” centraal.

Wie wil profiteren van voordelige hotelprijzen doet er goed aan snel te boeken – speciale tarieven gelden tot 22 april 2025. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar via de ticketshop van Spoga+gafa, georganiseerd door Koelnmesse



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden