Trendz najaar 25' van start

Maandag 25 augustus 2025

In de Evenementenhal Gorinchem is zondag de najaarseditie van Trendz 2025 van start gegaan. De driedaagse vakbeurs richt zich op inkopers en ondernemers in de woon- en giftbranche. Met ruim 300 exposanten biedt het evenement een breed overzicht van collecties voor het komende seizoen.
Trendz najaar 25' van start

Bezoekers treffen op Trendz een mix van gevestigde merken en nieuwe deelnemers, met onder meer woonaccessoires, gifts, tableware, sieraden en lifestyleproducten. Op de bovenverdieping is extra aandacht voor kleinere labels en creatieve productpresentaties onder de noemer Hotspotz.

 

Een nieuw onderdeel dit jaar is de verkiezing Trendz Gift of the Year 2026. De 24 genomineerde producten zijn tijdens de beurs te zien; bezoekers kunnen hun stem uitbrengen, naast het oordeel van een vakjury.

Naast het exposantenaanbod kent Trendz een lezingenprogramma. Onderwerpen zijn onder meer socialmediagebruik, productfotografie, woontrends en ontwikkelingen binnen de groenbranche.

 

Trendz Najaar 2025 is nog te bezoeken op:

Maandag 25 augustus van 09.00 tot 18.00 uur

Dinsdag 26 augustus van 09.00 tot 17.00 uur

Registreren kan via trendzvakbeurzen.nl.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, gorinchem, #easyfairs, #trendz, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
 
Incoda: innovatie en vakmanschap
lees verder
Groei discounters
Ondanks meer koopkracht blijft de Nederlandse consument op de kleintjes letten, waarbij lage-prijs aanbieders marktaandeel winnen, zowel in food als in non-food. Zo blijkt uit een analyse van ING research.
lees verder
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
 
Illusie van beweging
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden