TrendZ in de lift!

Donderdag 15 januari 2015

De eerste Nederlandse decoratiebeurs van 2015 is een succes. Met een tevreden en positief gevoel kijkt de organisatie terug op de voorjaarsbeurs TrendZ in Gorinchem.
TrendZ in de lift!
TrendZ in de lift! TrendZ in de lift! TrendZ in de lift! TrendZ in de lift! TrendZ in de lift!

Foto boven: Clayre & Eef

Foto's onder v.l.n.r.: 1. ROG International / 2. Brynxz / 3. Joker Import met Long Island Living / 

4. Brosi / 5. Ter Halle


 

Marc Chardonnens, organisator van de beurs, licht toe. ‘De bezoekersaantallen zijn deze editie gestegen; het waren er 9.395 in vergelijking met 9.202 vorig jaar. Een lichte stijging dus. Maar bij de standhouders is er een grote stijging te zien; we zijn van 140 naar 160 standhouders gegaan.’ Dat is een stijging van maar liefst 14 procent. 

 

‘De sfeer op de beurs was dan ook erg goed, ik kan niet anders zeggen. De mensen durven weer meer, vooral de Nederlandse ondernemers. Iedereen was erg positief en er werd al voorzichtig gezegd dat het weer net zo was als vanouds. Zoals het vijftien jaar geleden was, wordt het niet meer maar iedereen was erg enthousiast’.

 

Nieuwe standhouders waren onder andere Jolipa, Clayre & Eef, ROG international, Nordal, Lona Import & Export, Hoogendam International en Metro Interieur. 

De volgende editie van TrendZ in 2015 vindt plaats op 23, 24 en 25 augustus, maar de locatie is nog niet bekend. 



Links

www.evenementenhal.nl/gorinchem
www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/237/trendz-gorinchem-voorjaarsbeurs

Tags

wonen, interieur, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, geschenk, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, vaderdag, moederdag

Gerelateerd nieuws
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder
 
Trendz afgesloten
lees verder
 
Nieuwe Bomma lampen
lees verder
Keukeneiland blijft populair
[Sponsored artikel] - Een keukeneiland blijft populair bij de Nederlandse consument. Er is een groeiende vraag naar open opstellingen met centrale kookeilanden waarbij de keuken fungeert als centrale ontmoetingsplek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden