TrendZ in aantocht

Dinsdag 09 december 2014

Vanaf zondag 11 tot en met dinsdag 13 januari 2015 vindt de voorjaarsbeurs TrendZ plaats in de Evenementenhal Gorinchem.
TrendZ in aantocht

De beurs TrendZ geldt als de eerste najaarsbeurs in 2015 en biedt een vooruitblik op de aankomende voorjaarsevenementen en -activiteiten. Het voorjaar wordt gekenmerkt door Valentijnsdag, Pasen, Vaderdag en Moederdag. Dankzij de timing en de centrale ligging is de beurs een goed inkoopmoment voor de detailhandel uit Nederland, België en het Duitse grensgebied.

 

TrendZ Gorinchem is interessant voor inkopers op het gebied van decoratie, kunst, interieur en kleinmeubilair, keuken en gedekte tafel, speelgoed en gift, sieraden, lederwaren, accessoires, souvenirs, kerstpakketten, relatiegeschenken, tuin en bloemist. 

 

Een tweetal nieuwe exposanten op de beurs dit jaar is Metro Interieur BV en Jolipa bvba. Met name de laatste staat altijd garant voor een bijzonder trendy en uitgebreide collectie.

 

Informatie

Wat:

TrendZ

Waar:

Evenementenhal, Franklinweg 2, 4207 HZ Gorinchem.

Wanneer:

zondag en dinsdag van 10.00-18.00 uur en op maandag van 12.00-22.00 uur

Contact:

+31 (0) 183 680 680

Website:

www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/237/trendz-gorinchem-voorjaarsbeurs

 



Links

www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/237/trendz-gorinchem-voorjaarsbeurs

Tags

decoratie, kunst, interieur, wonen, kleinmeubilair, gift, woonaccessoire, souvenir, kerstpakket, relatiegeschenk, tuin, bloemist

Gerelateerd nieuws
Samenwerking Serax en Piet Moodshop
Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
lees verder
 
Elys onthult Linea Invi
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden