Trendz februari gaat door

Donderdag 27 januari 2022

De inkoopbeurs Trendz Voorjaar die gepland staat op 6, 7 en 8 februari 2022 in Evenementenhal Gorinchem gaat definitief door. De overheid heeft 25 januari bekend gemaakt dat beurzen zoals Trendz Voorjaar weer door mogen gaan.
Trendz februari gaat door

'Wij hebben er samen met onze exposanten ontzettend veel zin in om alle retailers weer te mogen verwelkomen op de eerste inkoopbeurs van 2022 in Nederland voor de home decoration & lifestyle. Zo’n 130 exposanten staan klaar met hun nieuwste producten en collecties,' zegt Mascha de Bruin namens Trendz.

 

Naast een beursvloer met exposanten zijn er ook veelzijdige inspiratiesessies bij te wonen, zoals op alle dagen inpakworkshops door Inpakspot. Verder worden op de maandag de woontrends 2022 gepresenteerd door Anna Hutten van Inretail en dinsdag is er een creatieve workshop over winkelstyling en klantbeleving. Daarnaast is er het Bloem&Bladplein met aandacht voor commerciële arrangementen, eyecatchers voor de klanten en inspirerende ideeën voor bloemisten, zie hier het totale programma.

 

De openingstijden van Trendz Voorjaar waren enige tijd aangepast vanwege een mogelijke verlenging van de avondlockdown, maar nu dit niet meer het geval is, gelden de vertrouwde openingstijden weer. Dat betekent dat Trendz Voorjaar te bezoeken is op zondag 6 februari van 10.00 tot 17.00 uur, maandag 7 februari van 10.00 tot 21.00 uur en dinsdag 8 februari van 10.00 tot 17.00 uur. Belangstellenden kunnen hier hun gratis ticket registeren.

 

Toegang tot Trendz Voorjaar is alleen mogelijk met een coronatoegangsbewijs. Het dragen van een mondkapje is verplicht.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.com
gorinchem.evenementenhal.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, februari, doorgaan, beurs, huisshow, tentoonstelling, woonkamer, woontrends, #calibrate, #woontrends, #inretail, #trendz, #trendzgorinchem, #easyfairs, #trendzvakbeurzen, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Fusie in de zonwering
Inhuis Plaza en Zon en Scherm bundelen krachten door middel van een fusie. Beide zijn actief in zonwering en raamdecoratie.
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
 
BNI aan boord bij River Event
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden