Trendz: 75 nieuwe deelnemers

Woensdag 26 juli 2017

Het aantal exposanten bij de najaarseditie van Trendz in Gorinchem, naar eigen zeggen het grootste retail inkoopmoment voor decoratie-artikelen in de Benelux, groeit met maar liefst 70% ten opzichte van de vorige najaarseditie.
Trendz: 75 nieuwe deelnemers

De stijging is mede gerealiseerd door de inschrijvingen van 75 nieuwe deelnemers en 20 exposanten die na een korte afwezigheid terugkeren op de beurs

Vorig jaar namen 135 exposanten deel aan Trendz Najaar. De teller komt nu uit op 230 deelnemers. Door de groei is het aanbod aan segmenten op de beursvloer completer dan voorheen. Als voorbeeld noemt de organisatie het segment ‘lederwaren en sieraden’. “Het aantal exposanten uit die branche is zeker verdubbeld. Door het toegenomen aanbod zijn we in staat bezoekers meer te kunnen aanbieden”, aldus organisator Anita Vogelzang.

De beursorganisatie biedt dit jaar extra inspiratieplekken door direct bij binnenkomst de bezoeker de laatste trends te presenteren. Daarnaast worden het bezoekersrestaurant en meerdere trendkamers op de beursvloer gestyled door Adriana Bowditch (foto) van firma Happening.

De VIP-borrel voor exposanten wordt op zondag georganiseerd. Hier worden ook de Innovation en Participation Awards uitgereikt. De Participation Award gaat naar de exposant die volgens een vakkundige jury het beste uit zijn beursdeelname haalt. Er is een categorie tot 40m2 en één voor groter.

Bezoekers kunnen via een stembiljet hun gewenste winnaar voor de Innovation Award aangeven. Kanshebbers zijn onder meer:
- Miko Product met hun houten decoratie en hartjes van keramiek die persoonlijk zijn gemaakt voor de stad of streek van de ondernemer.
- Luminara Benelux (Stripes & Dots) met de eerste LED kaars die aroma’s verspreidt
- Paper Art met een kant en klare papieren bloemendraagtas met een stevig emmertje voor boeketten
- Trendzz For You met 3D-natuurkaarten
- Hakbijl Glass met een vaas en designstuk in één
- How Lovely met soap in a box.

Trendz Najaar vindt plaats op zondag 27, maandag 28 en dinsdag 29 augustus 2017 in Evenementenhal Gorinchem. Eerste dag van 10-18 uur, tweede van 12-22, de laatste van 10-17 uur.

 



Links

www.andtrendz.nl
www.evenementenhal.nl
www.evenementenhal.nl/trendznajaar
www.trendznajaargorinchem.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, stationery, schrijfwaar, schrijfwaren, cadeau, kado, outdoor, buiten tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, België, Nederland, Benelux, gift, woondecoratie, accessoire, Evenementenhal, Gorkum, Gorinchem, Hardenberg, #TrendZ, @HomeEvent, SOCdays, #&Trendz, Easyfairs, #easyfairs, Artexis Easyfairs Group

Gerelateerd nieuws
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder
 
Trendz afgesloten
lees verder
Keukeneiland blijft populair
[Sponsored artikel] - Een keukeneiland blijft populair bij de Nederlandse consument. Er is een groeiende vraag naar open opstellingen met centrale kookeilanden waarbij de keuken fungeert als centrale ontmoetingsplek.
lees verder
 
Idd keert terug in 2026
lees verder
Nieuwe directeur VME
Hanneke van Meeteren is per 1 januari benoemd als nieuwe directeur van VME Nederland. Zij wordt onderdeel van een versterkt directieteam van de inkooporganisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden