Trends via Apartments op Intirio

Dinsdag 13 december 2016

Een bezoek aan ‘The Apartments’ op de komende Intirio vanaf eind januari geeft inzicht wat de gevolgen zijn van de veranderende trends in wonen.
Trends via Apartments op Intirio
Trends via Apartments op Intirio Trends via Apartments op Intirio Trends via Apartments op Intirio Trends via Apartments op Intirio Trends via Apartments op Intirio

Zo zien we steeds meer mensen die in steden wonen. Ze gaan er co-wonen, co-werken en co-genieten. Kleiner wonen en gemeenschappelijke ruimtes delen. Maar wat voor gevolgen heeft kleiner wonen voor de woon- en decoratieprofessional?

1. Meer aandacht gaat naar opbergen en organiseren. De trendy accenten verhuizen daarom naar de accessoires en worden steeds belangrijk in het assortiment van de woonprofessional.

Op Intirio zijn naast de grote merken ook unieke stukken te vinden. Acsento (foto 2) biedt bijvoorbeeld schilderijen, beelden, karpetten en poefs. Het Nederlandse bedrijf Moes & Griet met het label Uashmama (foto 3) heeft een bijzondere collectie, vervaardigd in Toscanië, van papier maar met de uitstraling en de duurzaamheid van gelooid leer! Mondiart (foto 4) is al langer specialist in wanddecoratie, maar biedt ook beelden.

2. Hygge: knuffeltrend met aandacht voor fairtrade en duurzaamheid. Maar Hygge gaat ook over integriteit, eerlijke producten en hand made. Een Scandinavische sfeer, die gezelligheid combineert met zachte kleuren.

Intirio kent diverse exposanten die de Hygge-sfeer ondersteunen. Zoals het Deense Silkeborg (foto 5), met streelzachte wollen plaids, of Nordal (foto 6). Ook het Nederlandse L’Esprit du Sud past hier in met accessoires van aangespoeld drijfhout uit de hele wereld.

Intrio wordt gehouden van 29 januari tot 1 februari 2017, elke dag van 9:30-18:30 uur, alleen de laatste dag tot 17:00 uur. Meer informatie en tickets.

 



Links

www.acsento.com
www.intirio.be
www.lespritdusud.com
www.moesengriet.nl
www.mondiart.com
www.nordal.eu
www.silkeborg-uld.com
www.textirama.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend, award

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
 
Groei Smart Home
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden