Trends op Trendz

Donderdag 01 augustus 2024

Trendz Najaar zet de Dreamy, Joy en Cosy in spotlights op het Trendplein in Gorinchem eind augustus.
Trends op Trendz
Trends op Trendz

Het inspiratie- en inkoopmoment op het gebied van home deco & lifestyle, Trendz, richt in samenwerking met Topinterieurontwerpers weer een vernieuwde Trendpresentatie in op het Trendplein. Deze presentatie is te zien op de komende najaarseditie die gepland staat op 25, 26 en 27 augustus in Evenementenhal Gorinchem.

 

‘Bezoekers spotten hier de aankomende woontrends en trendkleuren in combinatie met verschillende trendy producten van de deelnemers op de Trendpresentatie’, legt Mascha de Bruin namens het Trendz-team uit. ‘Er is nog meer aandacht voor kleurcombinaties en marktontwikkelingen door middel van inspirerende presentaties van diverse designers. Zij presenteren de drie trends ‘Dreamy’, ‘Joy’ en ‘Cosy’ die elk een trendkleur representeren. Deze drie trends zijn ook uitgebreid aanwezig binnen het aanbod home deco & lifestyle op de beursvloer, zodat ze dus direct in te kopen zijn.’

 

Ook het programma van Trendz Najaar biedt aandacht aan de laatste trends. Zo kunnen bezoekers aanschuiven bij diverse talks en workshops op drie podia. Aan het woord komen onder meer tijdgeestanalist Christine Boland. Ze analyseert wat er nu gebeurt, waarom het gebeurt en wat de impact zal zijn op de toekomst. Met haar scherpe inzichten houdt ze je altijd up-to-date met de nieuwste ontwikkelingen, zodat je moeiteloos 'on trend(z)' blijft. Ook komt Anna Hutten van Inretail aan het woord die met haar presentatie van de woontrends de woonretailers helpt om vroegtijdig hun focus te bepalen. Van oriëntatie tijdens beurzen en inkoop tot de plannen voor de winkelinrichting en communicatie. Bekijk voor het volledige programma de website.

 

Trendz Najaar 2024 is te bezoeken op zondag 25 augustus van 10.00 tot 17.00 uur, op maandag 26 augustus van 10.00 tot 22.00 uur en op dinsdag 27 augustus van 10.00 tot 17.00 uur in Evenementenhal Gorinchem.

 

Meer dan 300 merken zijn te bewonderen op deze najaarseditie. Verder zijn er diverse podia met interessante sprekers, demo’s en workshops. Naast gratis entree tot de beurs profiteren bezoekers ook van gratis catering, waardoor onder het genot van een hapje en een drankje inkopen gedaan kan worden. Het is vanaf nu mogelijk om je gratis ticket te registeren met code EM1860.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl
www.evenementenhalgorinchen.nl

Tags

nieuws, interieur, beurs, trends, najaar, trendpresentatie, kleuren, programma, evenement, presentaties, exposanten, woonaccessoires, accesoires, kaarzen, vazen, najaarseditie, podia, demo, workshop, entree, gratis, bezoekers, exposanten, hapje, drankje, inkopen, inkoopbeurs, inkopers, #trendz, #easyfairs, #evenementenhalgorinchem, #christineboland, #annahutten, #inretail

Gerelateerd nieuws
 
Benetti brengt groen naar plafond
lees verder
Manifest voor sterke centra
Inretail heeft een manifest opgesteld voor politieke partijen die werken aan hun verkiezingsprogramma’s voor de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 in Nederland. Met het manifest roept de brancheorganisatie provincies op om gericht te investeren in sterke, bereikbare en aantrekkelijke centrumgebieden.
lees verder
Trends Christmas World 2026
De decoratiebeurs Christmasworld, die vanaf eind januari 2027 in Frankfurt wordt gehouden, signaleert de trends voor kerst 2026: luxe, zachtheid en teckels.
lees verder
Verlenging samenwerking
X²O Badkamers en Funda verlengen succesvolle samenwerking en gaan daarmee het vierde jaar in met focus op inspiratie en vertrouwen.
lees verder
 
Maretti breidt Fringes uit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden