Transparante lichtschijf van Masiero

Maandag 09 maart 2020

De Italiaanse verlichtingsfabrikant Masiero introduceert binnenkort een bijzondere nieuwe armatuur met een vintage uiterlijk.
Transparante lichtschijf van Masiero

De Horo Dimore (foto) van ontwerper Pierre Gonalons is een van de items uit de nieuwe Horo-verlichtingsfamilie van de Italiaanse verlichtingsfabrikant Masiero. Het betreft een minimale en eenvoudige schijf van licht.

Door een geborstelde messing afwerking en de glazen schijf, die semi-transparant is en gekleurd (transparant, lichtblauw, poederroze, grijs of groen), geeft het armatuur een vintage gevoel geïnspireerd door Italiaanse design uit de jaren 1950. De lamp is verkrijgbaar als hang-, tafel- en vloerlamp in verschillende afmetingen, voorzien van een LED-bron.

Vermeer Verlicht uit Leende is de agent van Masiero in de Benelux. Deze heeft een showroom op het ETC Design Center Europe in Culemborg.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.masierogroup.com
www.vermeerlicht.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, wandlamp, tafellamp, licht, led, verlichting, dim, led, armatuur, design, #masiero, #masierogroup, #etcdesigncenter, #vermeerlicht, #vermeerverlicht

Gerelateerd nieuws
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
Voordelen Noorse beits op houtwerk
[Sponsored artikel] - Februari en maart zijn voor veel vakschilders de maanden om inspecties uit te voeren bij klanten met houten chalets, grote schuren en potdekselwerk.
lees verder
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden